هر کسی که در کلاس های من یا دوره های آموزشی بلند مدت من شرکت کند می بیند که آموزش هایی که من می دهم به شدت کاربردی هستند به صورتی که فرد از در کلاس که بیرون برود می تواند از آموزش ها استفاده کند.

قبل از اینکه وارد دنیای آموزش حرفه ای و کاربردی شوید تصمیم گرفتم که روش یادگیری آموزش های خودم را برای شما بیان کنم تا استفاده بهتر و بیشتری از موضوعات ببرید.

باور ها و باور سازی ( تاکتیک )

اولین چیزی که من در همه آموزش هایم یاد می دهم بحث باور و باور سازی است . هر کدام از آموزش های ما را تهیه کنید مهم نیست که کدام آموزش باشد صوتی، تصویری و یا آموزش های مکتوب ، در آنجا شما با باور هایی رو به رو می شوید که باید ساخته شوند.

فایل های ذهنی ای که باید جایگزین شوند و بهبود یابند .

در مورد باور در فصل یک توضیح خواهم داد فعلا فقط بدانید که باور فایل های ذهنی ای هستند که در ذهن شما قرار دارند و اکثرا نا مناسبند و شما باید آنها را تغییر دهید .

در مورد بحث باور سازی هم صحبت خواهیم کرد فقط در اینجا بدانید که برای اینکه باور بسازید باید به خودتان تلقین کنید و بعد از تلقینات زیاد کم کم متوجه نتایج باور های ساخته شده خواهید شد.

روش های دیگری هم برای باور ساختن وجود دارد که بعدا به آنها خواهیم پرداخت.

یادداشت برداری حرفه ای (تکنیک)

همیشه حرفه ای گری در کار حرف اول را می زند من روش هایی را الان به شما یاد می دهم که شاید متوجه ارزش آنها نشوید ولی این روش های زندگی شما را تغییر خواهند داد .

حتی این روش های نوع یادگیری شما را به مراتب بهتر خواهد کرد.

روش بعدی ای که به آن می پردازیم یادداشت برداری حرفه ای هست که داستان خیلی مفصلی دارد و همین الان که من دارم این مطالب را می نویسم مطالب یادداشت برداری دارد برای من مرور می شود.

اما در اینجا فقط یک اصل خیلی مهم از یادداشت برداری را به شما می گویم و آن این است که لطفا :

اقدام بردارید یادداشت بر ندارید

این موضوع بسیار مهمی است که شما اقدام برداری کنید نه یادداشت برداری.

سعی کنید در کلاس های آموزشی که شرکت می کنید همیشه اقداماتی که باید انجام دهید را یادداشت کنید .

به یک سوال من پاسخ دهید .

تا به حال یادداشت هایی که از یک سمینار برداشته اید را مرور کرده اید ؟

احتمالا پاسخ شما خیر هست به همین دلیل به شما می گویم که اقدام برداری کنید نه یادداشت برداری .