هفت روش عالی برای افزایش درآمد آنلاین

در جهان امروزه بیشتر افراد به دنبال راه های کسب درآمد آنلاین هستند. برخی برای کسب درآمد اندک به سراغ کار های جانبی می روند و برخی دیگر در حال ایجاد مشاغل اینترنتی هستند که به کار تمام وقت آن ها تبدیل می شود. بیایید نگاهی به هفت روش کسب درآمد آنلاین بیاندازیم که می تواند تا حدی وقت شما را بگیرد. به این گزینه ها به عنوان منابع درآمد مکمل فکر کنید، که بیشتر آن ها نیز پتانسیل بسیار بالاتری برای تبدیل شدن به مشاغل اصلی را دارند.

 بازاریابی وابسته

 بازاریابی وابسته می تواند روشی کم هزینه و نسبتاً آسان برای کسب درآمد اینترنتی باشد. برای فروش نیازی به تهیه محصولات یا خدمات خود ندارید. بازاریابی وابسته به شما این فرصت را می دهد تا از شرکت های بزرگ کمیسیون دریافت کنید.

شما با ارائه پیوندهایی به پیشنهادات شرکت، محصولات یا خدمات یک شرکت را در وب سایت، وبلاگ یا حساب رسانه های اجتماعی خود تبلیغ می کنید. این پیوند های ردیابی شرکت های وابسته اطمینان می دهند که شما اعتباری را برای تحویل مشتری پولی به وب سایت شرکت دریافت کرده اید و درصدی از فروش را به عنوان پاداش خود می گیرید.

کار اصلی در بازاریابی شرکت های وابسته ایجاد بازدید از وب سایت، وبلاگ شما یا اینستاگرام، فیس بوک، توییتر یا دیگر حساب های رسانه های اجتماعی به افراد و ایجاد گروه بزرگی از بازدید کنندگان و دنبال کنندگان است. برای انجام این کار شما باید محتوایی تهیه کنید که احتمالاً توجه افرادی را که علاقه مند به خرید کالایی هستند که شما می خواهید مردم را به خرید آن ها جذب کند، جلب کنید. به عنوان مثال ممکن است در مورد محصولات الکترونیکی مصرفی، نحوه استفاده از آن ها و یا بهترین محصولات، فیلم بنویسید یا مقالات راهنمایی طراحی کنید آن هم به روشی که برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد.

 وب سایت تجارت الکترونیکی خود را راه اندازی کنید

یک روش دیگر مرتبط برای کسب درآمد آنلاین که شاید نیاز به کمی کار بیشتر از طریق شما داشته باشد استفاده از یک وب سایت تجارت الکترونیکی است. شما می توانید محصولات خود را از وب سایت خود بفروشید، یا حتی کالا هایی که خودتان ایجاد می کنید و یا محصولات تجاری دیگر.

اگر مسیر دوم را انتخاب کنید، رایج ترین و بدون دردسر ترین راه برای انجام سفارشات، دراپ شیپ می باشد. شما مشتری ها را دریافت کرده و سفارشات آن ها را می گیرید، اما یک شرکت شخص ثالث محصولات را برای شما انبار و حمل می کند. بهتر است بر روی یک دسته از محصولات تمرکز کنید که بتوانید جایگاه خود را در آن ایجاد کنید و وب سایت را به آن اختصاص دهید.

اگر محصولات خود را می سازید، ممکن است بخواهید فروش آن ها را در هر یک از سیستم عامل های ثابت مانند Etsy و سایت خود شروع کنید. پس از ایجاد یک پایگاه مشتری در نهایت می توانید آن واسطه را قطع کرده و راه مد نظرتان را ادامه دهید. با میزبانی تبلیغات مانند Google AdSense، می توانید از وب سایت تجارت الکترونیکی خود کسب درآمد کنید.

 انتشارات آنلاین

صرف نظر از شغل فعلی شما، انتشار کتاب های الکترونیکی غیر داستانی روش خوبی برای کمک به خود در زمینه درآمدزایی منفعلانه در فعالیت مجازی است. وقتی کتاب را نوشتید و منتشر کردید، مجبور نیستید به طور فعال کاری انجام دهید تا از این طریق درآمد کسب کنید.

متناوباً اگر رمانی نوشته اید که باید خوانده شود، خصوصاً در ژانر های محبوبی مانند عاشقانه، علمی تخیلی، فانتزی یا رمز و راز، انتشار آن به عنوان کتاب الکترونیکی این امکان را می دهد که هزاران نفر به آن توجه کنند. دو مورد از بزرگترین شرکت هایی که شما را قادر می سازد خودتان کتاب های الکترونیکی را منتشر کنید، IngramSpark و انتشارات Kindle Direct هستند.

می توانید کتاب های الکترونیکی را در سیستم عامل هایی مانند Amazon.com نیز بفروشید. اگر می توانید به عنوان نویسنده برای خود نامی بسازید، قادر هستید فروش مستقیم کتاب های الکترونیکی را از وب سایت خود شروع کرده و سودتان را افزایش دهید. اگر مدت طولانی درباره یک موضوع خاص وبلاگ نویسی کرده اید، باید بتوانید پست های موجود خود را بدون کار اضافی ویرایش و بسته بندی کنید.

مصرف کنندگان کتاب های الکترونیکی که توسط خود نویسنده چاپ شده اند انتظار تجربه ای با کیفیت را دارند که با پیشنهادات یک ناشر سنتی برابری کند. اگر مهارت لازم برای اطمینان از یک محصول نهایی کامل را ندارید، بهتر است یک ویرایشگر کپی برای تنظیم دقیق نوشتن و یک طراح برای ایجاد یک جلد فریبنده استخدام کنید. و اگر در تبدیل ایده های خود به پاراگراف ها و فصل های نثر مشکل دارید، می توانید یک ویرایشگر توسعه استخدام کنید تا در آن قسمت از مراحل اولیه به شما کمک کند.

 نظرسنجی های آنلاین را انجام دهید

 شرکت در نظرسنجی های آنلاین راهی آسان برای کسب کمی پول نقد اضافی یا جوایزی مانند کارت های هدیه است.  شرکت های تحقیقات بازار (MRF) در پشت بسیاری از سایت های بررسی آنلاین قرار دارند، از جمله سازمان انتقادات مصرف کنندگان آمریکایی که متعلق به تصمیم تحلیلگر است.  همچنین می توانید با استفاده از تجمع هایی مانند IdeaShifters یا Swagbucks، که با بسیاری از شرکت های مختلف و MRF شریک هستند برای ثبت نظرسنجی ثبت نام کنید.

در هر نظرسنجی نباید انتظار داشته باشید که بیش از یک دلار درآمد کسب کنید. و به احتمال زیاد قبل از استفاده از اولین مورد، باید اطلاعات خوبی در مورد خودتان ارائه دهید. هنگامی که به دنبال فرصت های نظرسنجی می گردید، با شرکت هایی همراه باشید که سابقه ثابت در پرداخت هزینه پاسخ های نظرسنجی را دارند و کلاهبرداری طراحی شده برای دریافت اطلاعات شخصی شما نیستند.  همچنین باید به خاطر داشته باشید که ممکن است برای انجام نظرسنجی های خاص واجد شرایط نباشید زیرا با مشخصات جمعیتی که شرکت به دنبال آن است مطابقت ندارید. به عنوان مثال ممکن است خیلی پیر یا خیلی جوان باشید. پس این موضوع را نیز در نظر بگیرید.

 فریلنسینگ آنلاین

اگر یک سرویس مبتنی بر مهارت خاص دارید که می توانید از راه دور مانند خدمات IT ، کپی برداری یا طراحی گرافیکی انجام داده، قادر هستید آن را به عنوان یک فریلنسر آنلاین ارائه دهید. اگر بتوانید به اندازه کافی رویداد پیدا کنید و پیشنهاد دهید، می توانید در رشته خود به یک آزادکار تمام وقت تبدیل شوید. یا حتی قادر هستید برای تأمین درآمد شغل اصلی خود وظایفی گاه به گاه انجام دهید.

شما می توانید با استفاده از وب سایت های مختص فریلنسر مانند Freelancer و Upwork و همچنین سایت های شغلی بزرگ مانند Indeed، رویداد هایی را پیدا کنید. همچنین باید پیوستن به سازمانی را به طور خاص برای فریلنسر ها در حوزه تخصص خود در نظر بگیرید. چنین گروه هایی غالباً به شما امکان می دهند اطلاعات آنلاین مربوط به خود و مهارت های خاصی را که می توانید ارائه دهید را در فضای مجازی نشر دهید و ممکن است هشدار های الکترونیکی را برای شما بفرستند. یا برای افرادی که به کمک فری لنس هستند دارای یک تابلوی مشاغل با اطلاعات تماس باشند.

یک سازمان فریلنسر همچنین می تواند یک فضای اجتماعی فراهم کند. شما را با افرادی که همان کار شما را انجام می دهند و به همان کار هایی که انجام می دهید علاقه مند هستند متصل کند. سایتی مانند Meetup ممکن است مکان خوبی برای شروع یافتن دیگران باشد که از علاقه مندی ها و مهارت های شما استفاده می کنند.

 مربی آنلاین

مربیگری زندگی یکی دیگر از گزینه های آینده شغلی آنلاین است، به ویژه اگر مهارت های ارتباطی خوبی دارید و می خواهید به دیگران کمک کنید تا در زندگی شخصی یا شغلی خود موفق شوند. بسیاری از افراد برای عبور از سد معبر ذهنی که مانع شادی شخصی یا اعتماد به نفس شغلی است نیاز به مشاوره دارند. به عنوان یک مربی آنلاین می توانید مشاوره ای برای کمک به آن ها در تغییر ذهنیت و بهبود زندگی خود ارائه دهید.

مربیان زندگی نباید سعی در جایگزینی متخصصان آموزش دیده بهداشت روان داشته باشند. مربیان با مواردی مانند رشد شخصی و دستیابی به اهداف و نه غلبه بر بیماری های روانی سرو کار دارند.

یکی از سخت ترین کارها در مورد تبدیل شدن به مربی زندگی یافتن مشتری است. هنگامی که تازه کار خود را شروع می کنید بهتر است تبلیغات آنلاین انجام دهید و یا پیشنهاد دهید تا با گروه های جامعه بندی شده صحبت کنید.

داشتن یک گواهینامه حرفه ای می تواند شما را به انتخاب معتبرتری تبدیل کند وقتی کسی به دنبال مربیگری است شما را در اولویت قرار دهد. ارائه توصیفات مشتریان قبلی در وب سایت همچنین شما را به عنوان کاندیدایی جذاب تر معرفی خواهد کرد.

 دوره های آنلاین را ارائه دهید

مانند کتاب های الکترونیکی، دوره های آنلاین پس از ایجاد آن ها و در دسترس قرار دادنشان درآمد منفعلانه ای دارند.  اگر مهارت تدریس و مهارت خاصی دارید که می خواهید آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید ، ایجاد دوره های آنلاین را راهی برای کسب درآمد بیشتر بدانید.

وب سایت اصلی که می توانید دوره های خود را در آن ارسال کرده و برای آن هزینه دریافت کنید Udemy است. اما مانند سایر مشاغل آنلاین اگر قادر به ایجاد شهرت باشید ممکن است در ارائه دوره های خود از طریق سایت شخصی موفقیت بیشتری کسب کنید.

علاوه بر دانش در یک موضوع خاص، شما باید در فیلم های خود حضوری جذاب داشته باشید. اگر نتوانید توجه دانش آموزان بالقوه را حفظ کنید، آن ها برای کلاس های بیشتر برنخواهند گشت.

 نتیجه گیری

برای بسیاری از این فرصت های کسب درآمد رقابت آنلاین وجود دارد، به ویژه با حضور تعداد بیشتری از افراد که نمی توانند یا نمی خواهند در یک محیط سنتی کار کنند. طبق گفته نیکلاس بلوم، اقتصاددان دانشگاه استنفورد، از ژوئن سال ۲۰۲، ۴۲ درصد از کارکنان ایالات متحده تمام وقت از خانه کار می کردند.

برای استفاده بیشتر از این امکانات باید از بین مردم متمایز شوید و کاربران و مشتریان احتمالی را متقاعد کنید که شما فرد مناسبی برای خرید یا استخدام هستید. موفقیت در هر شغل آنلاین نیاز به مهارت های استثنایی در بازاریابی آنلاین دارد. اگر می توانید یاد بگیرید چگونه با موفقیت خودتان را نشان دهید و دنبال کنندگان خود را افزایش داده و بازدید از موتور های جستجو را بدست آورید، موفقیت کسب و کار شما خیلی راحت تر به واقعیت تبدیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.