چگونه یک تجارت آنلاین سود ده خریداری کنیم؟

شما به عنوان یک کارآفرین آنلاین می توانید از ابتدا شروع کرده و از صفر یک تجارت آنلاین ایجاد کنید. راه جلوی پای شما مشخص است، جای خود را مشخص کرده، یک وب سایت راه اندازی کنید، یک لیست ایمیل بسازید و بازاریابی را شروع کنید و پست های وبلاگ و سایر مطالب را بنویسید. محصولات ایجاد کنید یا محصولات وابسته را تبلیغ کرده یا از مدل حمل و نقل قطره ای استفاده ببرید.

مدتی طول می کشد تا تجارت آنلاین جدید شما واقعاً شروع به کسب درآمد و سودآوری کند.

گزینه دیگر این است که یک تجارت آنلاین موجود را برای فروش خریداری کنید.

هنگام خرید مشاغل آنلاین باید به دنبال چه چیزی بگردید؟

برای اینکه واضح باشد، شما فقط یک وب سایت خریداری نمی کنید. شما در حال خرید مشاغل کاملی با محصولات و مشتریان، روش های اثبات شده بازاریابی برای ایجاد هدایت و فروش هستید، حضور در شبکه های اجتماعی، کمپین های تبلیغاتی مداوم، لیست ایمیل، حتی کارمندان و یا دستیاران مجازی.

این یک فرصت کلیدی است که شما از آن استفاده می کنید. بعد از خرید آن می توانید مانند گذشته کار کند یا سعی کنید با ایجاد تغییر سود خود را افزایش دهید. شاید کاری را که مالک فعلی انجام نمی دهد و باعث افزایش فروش می شود تشخیص دهید. پس از خرید دیگر تجارت شماست.

تجارت آنلاین باید سابقه فروش و سود هایی را داشته باشد که می توانید قبل از خرید مشاغل مشاهده کنید، همیشه موارد مالی را مورد بررسی قرار دهید. فقط به آنچه فروشنده به شما می گوید اعتماد نکنید. یکی از مواردی که باید به خاطر داشته باشید این است که شما نباید یک تجارت آنلاین را برای فروش بخرید زیرا این شانس یک احتمال پول سازی بزرگ می باشد. البته مهم است که شما نیز به این کسب و کارعلاقه مند باشید.

یک نکته عالی این است که مجبور نیستید پس از خرید خودتان بدون هیچ دانشی برای آن کسب و کار برنامه بریزید که شاید تا الان نگران این موضوع بوده باشید.غالباً فروشنده آموزش هایی را برای شما در نظر می گیرد تا مطمئن شود از نحوه کار همه چیز مطلع هستید.

خرید مشاغل آنلاین نوعی خرید یک کسب و کار آفلاین است. مانند یک فروشگاه حیوانات خانگی محبوب در یک منطقه، دارای قفسه های پر از محصولات، روابط با فروشندگان، اجاره فضا و موارد دیگر. راه اندازی فروشگاه حیوانات خانگی خود به معنای یافتن ویترین فروشگاه برای اجاره و مذاکره در مورد اجاره، تحقیق در مورد بهترین مکان، بازسازی فضای داخلی در صورت لزوم، نصب علامت های تبلیغاتی، تبلیغات در نشریات محلی، تهیه منابع و … فک کنم دیگر متوجه شرایط شده باشید.

با خرید یک کسب و کار خواه یک تجارت آنلاین برای فروش باشد یا یک فروشگاه فیریکی سنتی، بسیاری از کار های وقت گیر و گاه گران قیمت مورد نیاز برای ساختن یک فعالیت پر رونق را میانبر می گیرید.

البته برای خرید سایت باید هزینه پرداخت کنید. بنابراین شما باید اندازه بگیرید که آیا پرداخت آن قیمت ارزش این را ندارد که خودتان یک تجارت کامل الکترونیکی ایجاد کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که سایت های واقعا موفق با قیمت های ده ها تا صدها هزار دلار بسیار گران قیمت خواهند بود. اما می توانید با چند صد یا چند هزار دلار مشاغل آنلاین کاملی نیز پیدا کنید.

یک قاعده خوب این است که سود سالیانه کسب و کار را در ۲ یا ۳ برابر ضرب کنید تا یک قیمت مناسب برای فروش کسب کنید. عواملی مانند دارایی ها، یک نام دامنه خوب، یک مارک قابل شناسایی، مقدار زیادی بازدید از وب سایت با کیفیت، حضور خوب رسانه های اجتماعی و لیست ایمیل گسترده ای از نام های پاسخ دهنده که ممکن است بر قیمت خرید تأثیر بگذارد.

در اینجا موارد دیگری وجود دارد که باید بخاطر بسپارید و باید بر تصمیم شما تأثیرگذار باشد. شما می خواهید مطمئن شوید که کسب و کاری که می خواهید خریداری کنید:

  • در حال رشد است
  • چندین جریان درآمد دارد و فقط در یک محصول کار نمی کند
  • از منابع مختلفی ترافیک می گیرد
  • درآمدی دارد که ماه به ماه مورد اطمینان است
  • سیستم هایی برای بازاریابی در اختیار دارد

کجا می توان یک تجارت آنلاین برای فروش پیدا کرد؟

خوشبختانه سایت های تجارت الکترونیکی زیادی برای فروش وجود دارد. و مکان های زیادی نیز برای خرید آن ها وجود دارد. در اینجا چهار گزینه عالی برایتان نام برده ایم. چیزی که همیشه باید در ذهن خود داشته باشید فارغ از اینکه کجا تجارت می کنید، انجام احتیاطات لازم است. صرف اینکه یک سایت برای فروش در یک سیستم عامل معتبر درج شده است، این به این معنی نیست که سایت کاملاً قانونی است. فروشنده ممکن است ارقام خود را تا حداکثر بازدید یا فروش اشباع کرده باشد. فقط این که چیزی در این لیست است به معنای درست بودن آن نیست. یادتان باشد که خوب تحقیق کنید.

لیست بازار های آنلاین لیست مشاغل آنلاین برای فروش است که معمولاً توسط طیف وسیعی از بازار با آماری مانند درآمد و سود، ترافیک وب، مشترکان ایمیل ترتیب می شود. شما می توانید ده ها، اگر نه صد ها سایت برای فروش را به سرعت اسکن کنید. اگر یک یا چند مورد را می پسندید، ابتدا آن را به صورت آنلاین بررسی کرده و سپس فقط از طریق سیستم پیام رسان بازار برای مالک پیام ارسال کنید.

وقتی با مالک مکاتبه می کنید هر سوالی را که دوست دارید درباره مدل کسب و کارش  روش های بازاریابی اش، از جایی که محصولاتشان را می گیرند و … بپرسید. اگر واقعا قصد فروش دارند تمام تلاش خود را می کنند تا به سوالات شما پاسخ دهند.

به عنوان مثال ، پلتفرم تجارت الکترونیکی Shopify که بسیار محبوب است ، دارای یک بازار است که در آن شما می توانید بهترین تجارت آنلاین برای فروش خود را پیدا کنید. و نکته جالب این است که Shopify ارزیابی خود را برای میزان ارزش آن ها برای یک تجارت وب و نگاهی به درآمد آن به شکل نمودار خواندن آسان ارائه می دهد.

بعضی اوقات با دلالانی روبرو می شوید که فروش را از طرف مالک انجام می دهند. همانطور که با فروشنده مکاتبه می کنید می توانید چانه زنی را نیز شروع کنید. برای آن ها پیشنهاد قیمت پایین تری ارسال کنید، اغلب اوقات فروشندگان انعطاف پذیر هستند، به خصوص اگر وب سایتی برای فروش داشته باشند که مدتی است بدون خریدار در بازار مانده است.

نحوه خرید مشاغل آنلاین در سایت های حراج

با مراجعه به یک سایت حراج می توانید در یک تجارت آنلاین معامله کنید. مانند یک بازار آنلاین بصورت منظم، لیست های طولانی از سایت های تجارت الکترونیکی برای فروش پیدا خواهید کرد. اما شما به جای پرداخت قیمت لیست یا تماس با فروشنده و مذاکره، باید با استفاده از مراحل حراج پیشنهاد دهید.

دقیقاً مانند هر سایت حراج کالا های مصرفی یا کالا های قابل جمع آوری، آنچه را که مایلید برای تجارت آنلاین بپردازید وارد می کنید. سایر خریداران بالقوه ممکن است پیشنهاد بالاتری را ارائه دهند … و بدین صورت شما تصمیم می گیرید که پیشنهاد خود را افزایش دهید. حراج ها برای مدت زمان محدودی برگزار می شوند و هر کسی که در راس آن باشد برنده می شود.

یک منحنی یادگیری وجود دارد که پیشنهادات در حراج را می توان به تنهایی یک مهارت دانست.

خرید یک تجارت آنلاین از طریق کارگزار

کارگزاران وب سایت خرید و فروش مشاغل تجارت الکترونیکی را تسهیل می کنند. شاید فروشنده وقت یا تمایلی برای برخورد با خریداران بالقوه نداشته باشد. بنابراین او یک کارگزار استخدام می کند تا سایت را در مکان های بازاریابی آنلاین یا سایت های حراج قرار دهد و هر گونه سوالات را اداره کند. در اینجا تا حدی امنیت وجود دارد زیرا بیشتر اوقات کارگزار قبل از موافقت با فروش سایت، سایت را بررسی کرده است. آن ها نمی خواهند اگر مشتری اشان سر کسی کلاهبرداری کند، اعتبارشان از بین برود.

در عین حال آن ها سوالات زیادی برای اطمینان از یک خریداری جدی از شما خواهند داشت.

یکی دیگر از مزایای استفاده از کارگزار تجربه داشتن آن ها است. آن ها می دانند که چگونه این معامله و مبادله پول را انجام دهند. و می توانند از عهده بروز هر مشکلی برآیند. کارگزاران فقط پس از نهایی شدن فروش دستمزد دریافت می کنند، بنابراین به نفع آن ها است که اطمینان حاصل کنند همه چیز از ابتدا تا انتها روان کار می کند.

یکی از وب سایت های کارگزار که ارزش بررسی دارد https://feinternational.com است. همچنین می توانید با مالکان مشاغل آنلاین در انجمن ها ارتباط برقرار کنید تا نام سایر کارگزاران توصیه شده را دریافت کنید.

خرید مستقیم یک تجارت آنلاین از مالک وب سایت

این تکنیک آخر کمی جسورانه است. در واقع شما لیستی از مشاغل تجارت الکترونیکی را در مکان هایی که به آن علاقه دارید تهیه می کنید. فقط ممکن است آن ها را بشناسید زیرا مشتری هستید یا تبلیغات آن ها را به صورت آنلاین مشاهده کرده اید. حتی می توانید صفحات و انجمن های فیس بوک مربوط به جایگاه خود را بررسی کنید تا ببینید چه سایت هایی در نظرات ظاهر می شوند.

با استفاده از ابزارهای موجود مانند Alexa.com ، میزان ترافیک وب سایت این سایت ها را خواهید فهمید. برای لیست های ایمیل آن ثبت نام کنید و صفحات فیس بوک آن را دنبال کنید  بنابراین می توانید بازاریابی آن را در عمل مشاهده کنید. یک جستجوی ساده در  Google ممکن است انواع اطلاعات از جمله برخی نکات مربوط به نحوه عملکرد اقتصادی را به همراه داشته باشد.

اکنون با مالک وب سایت تماس می گیرید که ممکن است در سایت خود ذکر شده باشد یا از طریق جستجوی آن ها در Whois.com نتیجه گرفته باشد. سپس با آن ها تماس گرفته و به آن ها می گویید که علاقه مند به خرید وب سایت هستید. مودب باشید و نشان دهید جدی هستید. اما در این مرحله نیازی به ارائه پیشنهاد نیست. آن ها ممکن است با شما تماس بگیرند یا نه.

گام های بعدی برای خرید کامل تجارت آنلاین

اکنون آماده پیدا کردن تجارت آنلاین جدید خود هستید. چرا همه روش های بالا را امتحان نمی کنید تا ببینید کدام یک بیشتر به شما می آید. اسکن سایت های موجود را شروع کنید. ببینید قیمت های درخواستی چقدر است. فقط انجام این کار چیز های زیادی به شما یاد می دهد که به شما کمک می کند معامله خود را انجام دهید.

و به یاد داشته باشید که قبل از ارائه پیشنهادات و مطمئناً قبل از خرید چیزی، مطمئن شوید که دقت لازم را انجام داده و اعداد را برای اطمینان از صحت امور مالی، ترافیک و سایر ویژگی های مهم کسب و کار بررسی کنید.

خرید یک تجارت مستقر مطمئناً می تواند راهی عالی برای خرید یک سرمایه گذاری موفق و شروع بلافاصله به کار باشد. این به شما اجازه می دهد حتی پولی را که برای خرید سرمایه گذاری کرده اید خیلی سریع پس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.