۱۰ کسب و کار مناسب برای کار از خانه

از ۳۰ میلیون کسب و کار کوچک در ایالات متحده، تقریباً نیمی یا ۱۵ میلیون از این مشاغل خانگی در نظر گرفته می شود. مشاغل مستقر در خانه مزایای بی شماری را در اختیار شما قرار می دهد: بدون رفت و آمد، کنترل تصمیمات، هزینه های کم راه اندازی و مزایای مالیاتی. امروزه اداره مشاغل از خانه نیز یک گزینه عملی است زیرا در حین تمرین فاصله اجتماعی می توانید درآمد کسب کنید.

اداره مشاغل مستقر در خانه برای همه مناسب نیست. ساعت ها می توانند طولانی و کار خسته کننده باشد. زندگی کاری شما می تواند زندگی خانه شما را زیر پا بگذارد و ممکن است فرصت کمی برای مرخصی داشته باشید. همچنین به دلیل کمبود جا ممکن است نتوانید تجارت خود را گسترش دهید.

 مشاغل مستقر در خانه شما اگر مبتنی بر یک مفهوم تجاری باشد که نسبت به آن احساس اشتیاق می کنید، احتمال موفقیت بیشتری دارد.  اگر به دنبال الهام هستید، ۱۰ ایده کاری خانگی زیر را در نظر بگیرید.

 خدمات ترجمه

 اگر به چندین زبان مسلط هستید می توانید با راه اندازی تجارت ترجمه مهارت های خود را به خوبی استفاده کنید.  خدمات ترجمه مطالب نوشتاری را از یک زبان به زبان دیگر تبدیل می کنند. برای شروع کار فقط یک کامپیوتر نیاز دارید.  شما می توانید با کسب گواهینامه انجمن مترجمین آمریکا اعتبار کسب و کار خود را بدست آورید.

 تجارت آنلاین مشاوره

 دانش و مهارت هایی که در حرفه خود کسب کرده اید ممکن است یک دارایی قابل فروش باشد. شما می توانید از تخصص خود برای ایجاد یک شرکت مشاوره آنلاین استفاده کنید که از خانه خود کار می کند. نقش شما به عنوان مشاور کمک به صاحبان مشاغل دیگر در حل مشکلات است. برای شروع لیستی از مهارت ها و توانایی های خود و انواع مشاغلی را که می توانید به آن ها کمک کنید تهیه کنید.  شبکه سازی برای جذب مشتری امری بسیار ضروری است.

با خرید بیمه نامه مسئولیت خطا و حذفیات از تجارت مشاوره خود در برابر دعاوی محافظت کنید.

 نوشتن مطالب

 مشاغل نوشتن و کار مستقر در خانه انعطاف پذیری قابل توجهی را ارائه می دهد. شما گزینه های زیادی از جمله کتاب، مقاله، وبلاگ، دستورالعمل کتابچه راهنمای فنی و نسخه تبلیغاتی دارید. برای نویسندگی موفق نیازی به مدرک روزنامه نگاری ندارید اما به مهارت نوشتاری خوبی نیاز خواهید داشت. شما همچنین نیاز به نظم و انطباق و توانایی رعایت ضرب الاجل دارید تا بتوانید بهترین خدمات را ارائه کنید.

 صنایع دستی

 آیا ساخت کاردستی خانگی سرگرمی مورد علاقه شماست؟  در این صورت می توانید آن سرگرمی را به یک کار صنایع دستی در خانه تبدیل کنید. اولین قدم شما این است که مطمئن شوید بازار صنایع دستی شما وجود دارد. با مراجعه به نمایشگاه های صنایع دستی و بازار های صنایع دستی آنلاین مانند Etsy و Amazon Handmade می توانید تقاضای احتمالی خود را ارزیابی کرده و رقابت خود را بررسی کنید. می توانید از طریق اداره تجارت کوچک، راهنمایی های مربوط به افتراق خط تولید، تهیه منابع با کیفیت، ایجاد شناخت برند و موارد دیگر را در مورد راه اندازی تجارت صنایع دستی پیدا کرده و اطلاعات لازم را به دست آورید.

 فروشگاه حمل و نقل قطره ای

 با توجه به اینکه بسیاری از افراد اکنون به صورت آنلاین خرید می کنند، زمان مناسبی برای شروع کار حمل و نقل قطعی است. هنگامی که شما به عنوان یک حمل و نقل کننده کالا فعالیت می کنید، کالا هایی را که می فروشید از نظر فیزیکی تصرف نمی کنید. در عوض، تأمین کننده کالا پس از انجام فروش، کالا را مستقیماً به خریدار ارسال می کند. با تمرکز بر روی محصولاتی که از طریق سایر خدمات تحویل به راحتی در دسترس نیستند، می توانید به برجسته کردن تجارت خود کمک کنید. به عنوان مثال شما می توانید یک سیستم تحویل بیش از حد محلی ارائه دهید که کارآمد تر و ارزان تر از خدمات اصلی در منطقه شما باشد.

یک مزیت عمده در راه اندازی تجارت حمل و نقل این است که دیگر نگران ذخیره سازی، بسته بندی یا حمل و نقل محصولات نخواهید بود.

 طراحی وب سایت

 امروزه بیشتر مشاغل به وب سایت نیاز دارند و بسیاری از آن ها برای ایجاد یک وب سایت طراح استخدام می کنند.  اگر شما دارای رگه های هنری، درک رنگ و شناخت کافی از ابزار های طراحی وب سایت هستید، تجارت طراحی وب سایت می تواند گزینه خوبی باشد. هزینه راه اندازی کم است و در هر مکانی که اینترنت پرسرعت داشته باشید می توانید کار کنید. طراحی وب سایت یک صنعت کاملاً رقابتی است، بنابراین شما باید راهی برای برجسته کردن تجارت خود پیدا کنید.

 معلم خصوصی

 تدریس خصوصی یک کار ایده عالی در خانه برای هر کسی است که از تدریس و کمک به یادگیری مردم لذت می برد.  خدمات خود را می توانید به صورت حضوری یا از راه دور از طریق رایانه ارائه دهید. در حالی که برای تدریس خصوصی به مدرک آموزشی نیازی ندارید، باید حداقل در یک زمینه خاص دانش گسترده داشته باشید. شما همچنین باید بتوانید دانش خود را به خوبی به دیگران منتقل کنید.

 طراح گرافیک

 اگر می توانید بروشور ها، سرمقاله ها، سربرگ ها و آرم هایی با ظاهری حرفه ای ایجاد کنید، یک کار طراحی گرافیک مستقر در خانه را در نظر بگیرید. بسیاری از مشاغل به هنر گرافیک نیاز دارند اما پرسنلی برای تولید آن ندارند. طراحی گرافیک یک دسته گسترده است. مهارت های خود را ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید که چه محصولی می خواهید تولید کنید. بازار هدف خود را شناسایی کرده و رقبا را مطالعه کنید.  طراحی گرافیک نیز همچنین بسیار رقابتی است، بنابراین شما باید تخصصی داشته باشید تا تجارت خود را منحصر به فرد کنید.

اجازه ندهید یک دادخواست تخلف تجارت شما را ورشکسته کند. برای اطمینان از درک قوانین فدرال در مورد علائم تجاری و حق چاپ با یک وکیل مشورت کنید.

 مشاور بازاریابی دیجیتال

 بسیاری از مشاغل به دنبال راه هایی برای ارتباط آنلاین با مشتریان هستند. اگر در مواردی مانند بازاریابی محتوا، رسانه های اجتماعی و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تخصص دارید، می توانید یک تجارت دیجیتال بازاریابی را شروع کنید. بازاریابی دیجیتال یک مقوله نسبتاً گسترده است، بنابراین شما باید یک حوزه تمرکز خاص برای خود ایجاد کنید. سعی کنید جای بازاریابی متناسب با مهارت ها و علایق خود را پیدا کرده و سپس با شبکه سازی تجارتتان را ارتقا دهید.

 دستیار مجازی

 آیا شما تجربه انجام وظایف اداری را برای صاحبان مشاغل یا مدیران دارید؟ در این صورت یک کسب و کار دستیار مجازی می تواند مناسبتان باشد. دستیار های مجازی خدمات گسترده ای را از طریق رایانه از قبیل برنامه ریزی، ارسال ایمیل، نگهداری سوابق و پشتیبانی از مشتری ارائه می دهند.

آن ها می توانند با اتخاذ وظایف زمان بر، قرار دادن فرایند های جدید و ضبط و سازماندهی داده ها، به مشاغل کوچک کمک کنند تا بهره وری خود را بهبود ببخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.