۳۷ تجارت ایده آل برای کسب و کار های خانگی

برخی از افراد می دانند که دقیقاً می خواهند مشاغل خانگی آنها چگونه باشد، اجازه می دهند این ایده اصلی هدایت آن ها در تلاش برای کارآفرینی را در دست بگیرد. با این حال بقیه ما ممکن است به کمک نیاز داشته باشیم تا دریابیم که تجارت رویایی ما چه می تواند باشد. این لیست برای این دسته افراد بسیار مناسب است.

این ایده های مشاغل خانگی در مهارت های مورد نیاز، هزینه های راه اندازی و تعهدات زمانی بسیار متفاوتی دارند. این لیست به این منظور است که چرخ ها در مغز شما چرخانده شوند تا بتوانید تحقیق درباره مشاغل خانگی جدید خود را شروع کنید.

 برنامه های تلفن همراه را توسعه دهید

 گرچه داشتن مدرک در یک زمینه مرتبط با فناوری (یا تجربه در زمینه توسعه برنامه ها) مطمئناً در توسعه برنامه های تلفن همراه مهم است، اما موارد بسیار دیگری از جنبه های فنی وجود دارد. تهیه یک طرح تجاری سودآور شامل ارائه ایده، انتخاب بستر، بازاریابی برای آن، تعیین قیمت ها و ارائه آن در فروشگاه برنامه ها می باشد. اگر همه این مهارت ها را ندارید، کار با یک شریک را در نظر بگیرید.

 یک کسب و کار مشاوره راه اندازی کنید

 پیوستن به عنوان مشاور در حوزه تخصص خود یکی از روش های متداول برای شروع مشاغل خانگی است. غالباً ممکن است شما با یک مشتری که در محیط دیگری با او کار کرده اید کار خود را شروع کنید، اما برای آوردن مشتری جدید نیاز به شبکه و بازاریابی خواهید داشت.

 خدمات نظافتی را ارائه دهید

راه اندازی سرویس نظافت به مدرک یا آموزش تخصصی احتیاج ندارد، اما به انرژی فیزیکی و دانش در مورد راه اندازی یک تجارت موفق نیاز دارد. انواع مختلفی از خدمات نظافتی وجود دارد که می توان ارائه داد: نظافت منزل، لباسشویی، شستشوی پنجره، نظافت تجاری، نظافت استخر و غیره.

 استاد راهنما

 اگر تجربه معلمی دارید می توانید کار تدریس خصوصی در خانه خود را شروع کرده یا به عنوان یک معلم آنلاین کار کنید. مورد اول برخی از شبکه ها را برای توسعه پایگاه مشتری نیاز دارد، اما روش دوم این طور نیست. ترکیب این دو راهی است که می توانید با توسعه این پایه کمی پول نقد اضافی بدست آورید.

 در مراقبت از کودکان کار کنید

 مشاغل نگهداری از کودکان در خانه می تواند از نگهداری از کودکان تا افتتاح مهد کودک در خانه را شامل شود..

 فروش مستقیم، بازاریابی شبکه ای

 هرچه شما آن را بنامید، شرکت های بازاریابی و فروش مستقیم چند سطحی مانند Avon ، MaryKay ، Tupperware و غیره، مشاغل خانگی بسیار محبوبی هستند که فرد می تواند مدت زمانی را که باید به آن اختصاص دهد مقیاس بندی کند. می توانید به عنوان یک کار اضافی به آن نگاه کرده یا حتی تمام وقت خودتان را صرف آن کنید.

 تجارت صنایع دستی

 بیش از یک رشته هنری نیاز است تا تجارت شخصی خود را در زمینه فروش محصولات هنری شروع کنید. اول شما باید واقعاً در ساخت مهارت داشته باشید و سپس باید دریابید که چگونه می خواهید آن را به صورت آنلاین یا حضوری به بازار عرضه کنید. اگر فکر می کنید این کار برای شما مناسب است منابع را کاوش کنید.

 خدمات تحریریه

 این کار می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از راه اندازی وبلاگ خود گرفته تا ویرایش آزاد برای ناشر تا نوشتن کتاب.  اگر مهارت و تجربه دارید، نوشتن مستقل می تواند یک تجارت خانگی عالی باشد. اگر هنوز آن تجربه را ندارید، می توانید آن را بدست آورید اما مدتی طول می کشد تا شروع به کسب درآمد واقعی کنید.

 عکاسی

 با ظهور دوربین های دیجیتال کسب درآمد در عکاسی بسیار ارزان تر از روز های قدیمی فیلم می باشد. گفته می شود افراد زیادی وجود دارند که آن را امتحان می کنند و اغلب نرخ ها را پایین می آورند که می تواند تجارت را سخت کند.  به همین دلیل مهم است که یک برنامه ریزی تهیه کنید و احتمالاً تخصصی در چیزی مانند عکاسی از عروسی، حیوانات خانگی، کودکان، خانه ها و غیره داشته باشید.

 مشاغل عجیب و غریب انجام دهید

 ایجاد یک کسب و کار با انجام مشاغل عجیب و غریب از همیشه آسان تر است زیرا در حال حاضر سایت های کوتاهی وجود دارد که فروشندگان خدمات را با خریداران به صورت آنلاین جلب می کنند. احتمالاً ایده خوبی است که خدمات خود را در جامعه شخصی خود نیز شبکه کنید و بفروشید، اما این سایت های آنلاین می توانند شروع شما را سرعت ببخشند.

 فروشنده eBay یا سایت های داخلی مشابه

 اگر به ارزش و حسن تجارت علاقه دارید، فروش اقلام در eBay می تواند تجارت خانه شما باشد. اما سوالات بسیاری وجود دارد که باید قبل از شروع تجارت eBay به آن ها پاسخ دهید.چه چیزی را بفروشید؟ موجودی خود را از کجا تهیه کنید؟ آیا باید فروشگاه جداگانه را افتتاح کنید؟ چگونه کالا های خود را قیمت گذاری کنید؟ چگونه لیست های خود را بنویسید؟ بعد از جواب دادن به همه سوالات آمادگی انجام کار را به دست خواهید آورد.

 ارائه خوابگاه

 هنوز گزینه سنتی B&B برای خرید مسافرخانه یا خانه و گشایش در آن وجود دارد. با این حال امروز می توانید با خدماتی مانند Airbnb به راحتی رزرو میهمانان را در خانه خود شروع کنید، اگرچه دانستن مشکلات احتمالی حائز اهمیت است.

 فروشنده Flea Market

 اگر استعداد فروش دارید و خرید و فروش چیز های شخصی را ترجیح می دهید، تعجیل اجناس خود در بازار های دستفروشی یا دکه در یک محموله یا مغازه عتیقه فروشی می تواند انتخاب خوبی باشد. شغل فروش بازار شما می تواند به جای فروش آنلاین یا اضافه ای برای آن باشد.

 دکوراتور داخلی

 برای شروع مشاغل خانگی خود به عنوان یک دکوراتور داخلی، به احتمال زیاد به یک مدرک در یک رشته مرتبط و یا تجربه یک طراح نیاز دارید تا مشتری بگیرید. یکی از راه های آسانتر این است که از طریق یک شرکت فروش مستقیم به فروش دکوراسیون منزل بروید. اما اگر تمایل شما به دکوراسیون کردن است، با کسب مدارک مورد نیاز کارتان را شروع کنید.

 نماینده املاک و مستغلات

 فروش املاک و مستغلات یک تجارت سریع نیست.  شما باید مجوز خود را دریافت کنید و شاید ابتدا برای یک شرکت مستقر کار کنید، اما مطمئناً این کار می تواند سودآور باشد و ممکن است با زمان برخی از انعطاف پذیری ها را برای شما فراهم کند.

 آماده سازی خانه

 برای کسی که دارای مهارت تزئینات داخلی و یا دانش دنیای املاک و مستغلات است ، ممکن است ایجاد و تزئین خانه برای بازار فروش شغلی باشد که در حالی که برای رسیدن به هدف خود در دکوراتور داخلی یا بنگاه معاملات ملکی کار می کنید، شرو کنید.

 مدیریت املاک

 داشتن املاکی که اجاره می کنید مشاغلی انفعالی نیست که در آن چک های اجاره فقط هر ماه ظاهر شود. کار های زیادی در این زمینه انجام می شود، یافتن مستأجر، نگهداری املاک، یافتن ملک اجاره ای مناسب و غیره. اگر پول سرمایه گذاری در یک ملک را دارید، می توانید این کار را به عنوان مشاغل خانگی خود تبدیل کنید. با این حال برای برخی، کار بیشتر از آن است که آن ها می خواهند انجام دهند و این افراد اغلب یک مدیر املاک برای سبک تر شدن کارشان استخدام خواهند کرد. بنابراین یا صاحبخانه یا مدیریت املاک یک تجارت خانگی مناسب به شمار می رود..

 اتومبیل خود را برانید

 تقریباً مانند شماره ۱۲ میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای ورود به این تجارت طی سال های اخیر به طرز چشمگیری تغییر کرده است. دیگر نیازی به سرمایه گذاری در گواهینامه تاکسی و احتمالاً کابین جدا برای درآمدزایی به عنوان راننده نیست. امروزه مردم می توانند با استفاده از تلفن و اتومبیل شخصی خود در اوقات فراغتشان به رانندگان مشترک شرکت هایی مانند تپسی و اسنپ تبدیل شوند.

 ورود داده ها، وظایف کوتاه

 اکنون سایت های انبوه سازی به هرکسی اجازه می دهد تا از تلفن یا رایانه خود برای انتخاب مشاغل خرد استفاده کند.  این کار ها مبلغ کمی پرداخت می کند اما می تواند به سرعت و در اوقات فراغت انجام شود، بنابراین این سود هر چند هم کم، می تواند به چیزی اضافه کند که ارزش آن را برای شما تعیین کند. با این حال صاحبان این مشاغل هرگز به اندازه کافی برای امرار معاش به شما پرداخت نخواهند کرد. آن ها روش خوبی برای ساختن پایه های اولیه هستند تا بتوانید بعدا مشاغل خانگی واقعی خود را راه اندازی کنید.

 یک مرکز تماس مجازی راه اندازی کنید

 ارائه خدمات به عنوان نماینده مرکز تماس مستقر در خانه در واقع می تواند مشاغل خانگی باشد یا شغل دورکاری. شرکت هایی که از نمایندگان مرکز تماس در خانه استفاده می کنند یا آن ها را به عنوان کارمند یا به عنوان پیمانکار مستقل استخدام می کنند. اگر به عنوان پیمانکار کار می کنید مطمئن باشید که تمام هزینه ها را در مقابل درآمد خود در نظر می گیرید.

 رونویسی

 از مهارت تایپ خود برای کسب درآمد از خانه به عنوان نویسنده رونویسی استفاده کنید. به طور کلی شما به تجربه در رونویسی نیاز خواهید داشت (اگر تازه شروع به کار کنید به شماره ۱۹ مراجعه کنید) و داشتن یک تخصص مانند رونویسی پزشکی مفید است.  تعداد کمی از شرکت ها، صاحبان رونویسی در خانه را به عنوان کارمند استخدام می کنند و ترجیح می دهند از پیمانکاران استفاده کنند. بنابراین ممکن است مجبور شوید چند مشتری بگیرید تا واقعاً درآمد کسب کنید.

 ترجمه

 اگر دوزبانه هستید می توانید از مهارت های زبان خود به طرق مختلف برای ایجاد مشاغل خانگی استفاده کنید: ترجمه، تفسیر، استعداد صوتی، مرکز تماس دو زبانه و …

 فرانچایز بسازید

 صاحب امتیاز شدن راهی برای کاهش احتمال خطر هنگام افتتاح مشاغل خانگی است. بسیاری از تصمیماتی که صاحب مشاغل جدید باید اتخاذ کند، قبلاً اتخاذ شده و یک برنامه و سیاست برای آن تعیین شده است. اما هزینه های قابل توجهی می تواند داشته باشد و شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع فرانچایز و زنجیره ای را می خواهید داشته باشید. با اینکه اکثر زنجیره ها خانگی نیستند، با این وجود برخی از فرانچایز های ارزان قیمت مستقر در خانه در دسترس خواهند بود.

 آژانس مسافرتی

گارمندان آژانس های مسافرتی می توانند از خانه به عنوان نمایندگی مرکز تماس برای شرکت هایی مانند American Express کار کنند (اگرچه این معمولاً یک موقعیت شغلی است، نه یک تجارت)، یا قادر هستند یک آژانس مسافرتی مستقر در خانه راه اندازی کنند. در هر صورت در صنعت مسافرت به تجربه نیاز خواهید داشت.

نگهداری و همراهی سگ

 اگر عاشق سگ هستید و می توانید دسته ای از آن ها را به یک باره همراهی کنید، این فعالیت می تواند تجارت شما باشد. با این حال راهبر های سگ معمولاً به ماشین و بیمه احتیاج دارند.

 مربی سگ

 کسب و کار آموزش سگ، تجربه و تحصیلات بیشتری نسبت به سگ پیمایی خواهد داشت، اما اگر پتانسیل لازم را داشته باشید، کار همراهی سگ شما می تواند شما را به سمت مربیگری آن ها سوق دهد.

 نظافت حیوانات خانگی

 باز هم در اینجا نظافت به مهارت و تجربه نیاز دارد، اما زیبایی یک تجارت نظافت حیوانات خانگی این است که شما مجبور نیستید در زیربنای ویترین سرمایه گذاری کنید و احتمالا بسیاری از مشتریان ممکن است ترجیح دهد شما به خانه آن ها بیایید. اگر می خواهید این کار را در خانه خود انجام دهید، مطمئن باشید که همه قوانین جامعه خود را در مورد مشاغل خانگی می دانید.

نگهداری از حیوان خانگی و خانه

 احتمالاً اکثر افرادی که نگهدار خانه استخدام می کنند در محل زندگی خود حیوان خانگی دارند که نیاز به مراقبت دارد، اما برخی از افراد هستند که فقط می خواهند ظاهر خانه شخصی خود را حفظ کنند. به همین روی مشاغل نگهداری خانه ممکن است در داخل و یا خارج از منزل انجام شوند.

 مربی شخصی

 برای ایجاد مشاغل آموزش شخصی، به گواهینامه و تجربه نیاز خواهید داشت … و البته از همه مهم تر مشتری. دو مورد اول به شما کمک می کند آن مشتری ها را بدست آورید. یک تخصص و بازاریابی درست می تواند در این راه به شما کمک کند.

 مربی کلاس ورزش

 این کار می تواند به عنوان یک مربی آزاد انجام شود. یوگا، پیلاتس، زومبا، تای چی و … تخصصی هستند که کلاس های سازمان های مختلف را آموزش می دهند. با این حال اگر می خواهید از “مشاغل خانگی” فراتر بروید، می توانید استودیویی شخصی برای تمرین باز کنید.

یک ایده جدید داشته باشید

 ایده ای را که برای یک اختراع در نظر گرفته اید، جدی بگیرید و آن را ثبت اختراع کرده و سپس پیرامون آن کسب و کار ایجاد کنید.  این کار خیلی هم غیرممکن نیست.

 پخت خانگی

 اگر غذا ها و خوراکی های پخته شده شما همیشه مورد توجه مهمانان هستند، فروش آن ها را در نظر بگیرید. اگرچه قوانین از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است، اما شما برای تبدیل این کار به یک تجارت خانگی به “مجوز غذای خانگی” احتیاج دارید.  کاپ کیک های زیبا بسیار محبوب هستند، اما هر چیز خانگی پتانسیل کار را دارد. به عنوان مثال کلوچه، نان، مربا، کیک و …

 تهیه کننده غذا

 پذیرایی نوعی تجارت است که می توان آن را از خانه شروع کرد، اما شما باید کار های صمیمی کوچک و پذیرایی و مهمانی های خانگی را با استفاده از آشپزخانه خود و همچنین آشپزخانه مشتری در بیشتر کار ها شروع کنید.

 ‏

 تدریس

 در چه چیزی متخصص هستید؟  بافندگی، پیانو، تنیس، ویولن؟ اگر مهارتی دارید که دیگران ممکن است بخواهند آن را بیاموزند، آموزش دادن خصوصی به کودکان یا بزرگسالان را در نظر بگیرید.

 مشاور رسانه های اجتماعی

 رسانه های اجتماعی دائماً در حال تغییر هستند و بسیاری از مشاغل کوچک (و بزرگ) وقت و تمایلی برای همراهی با این تغییرات ندارند.  این طرحی را ایجاد می کند برای افرادی که مهارت استفاده از آن را دارند که در سال های اخیر در حال رشد و گسترش بوده است.

 طراحی گرافیک

 برای شروع تجارت نشر رومیزی بیش از مهارت طراحی گرافیک و یا آموزش نیاز است. برای نشان دادن کارتان به مشتریان احتمالی، به یک طرح تجاری و نمونه کار نیاز دارید.

 فروش هنر

 این می تواند راهی برای کسب درآمد بیشتر از تجارت عکاسی یا طراحی گرافیک یا تجارت شخصی باشد. اگر کار شما خوب است، مردم آن را می خرند. سایت های آنلاین متعددی وجود دارند که می توانید کار های خود را در آن ها بارگذاری کنید و خریداران می توانند با پرداخت هزینه آن را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.