چگونه در خانه خود فریلنسر شویم؟

فریلنسر شدن راهی سریع و مقرون به صرفه برای شروع کسب درآمد از خانه است. به خصوص اگر مهارتی مستقل از قبل داشته باشید می توانید از امروز خدمات خود را شروع کنید.

 فریلنسر چیست؟

 فریلنسر کسی است که خدمات خود را با پرداخت هزینه و معمولاً بدون انتظار یک مشتری مجرد دائمی ارائه می دهد، اگرچه رابطه کاری می تواند ادامه داشته باشد. این نوعی شغل شخصی است، مشابه راه اندازی مشاغل خانگی در مقابل دورکاری. با این اوصاف یک فریلنسر می تواند به عنوان یک پیمانکار در مقابل یک مشاغل خانگی کار کند.

 چرا می خواهید مستقل کار کنید؟

 

دلایل مختلفی برای شروع فریلنسینگ وجود دارد:

 

در کنار شغل اصلی انجام می شود، این راهی برای تولید درآمد اضافی برای پرداخت بدهی یا پس انداز برای روز مبادا است

 

اگر در حال حاضر مهارت و تجهیزات لازم برای انجام کار را دارید، مقرون به صرفه است.

 

می توانید سریع شروع کنید. به محض یافتن مشتری، می توانید حقوق خود را به عنوان فریلنسر دریافت کنید.

 

این امکان را برای استقلال بیشتر از یک شغل فراهم می کند.

 

اغلب انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد نیمه وقت یا در ساعات خارج از شغل اصلی کار کنید.

 

اگرچه چند نکته منفی می تواند وجود داشته باشد، از جمله:

 

ایجاد درآمد تمام وقت ممکن است زمان ببرد.

 

کار و بنابراین درآمد می تواند نامنظم باشد.

 

مدیریت چندین مشتری و پروژه به یک سازمان عالی نیاز دارد.

 

پرداخت هزینه برای فریلنسر های جدید اغلب کم است.

 

فریلنسر چه نوع کار هایی را ارائه می دهد؟

 

تقریباً هر نوع خدمات ارائه شده به مشاغل دیگر می تواند به صورت آزاد ارائه شود. برخی از مشاغل مستقل شایع عبارتند از:

 

نویسنده آزاد

 

طراح وب مستقل

 

یک دستیار مجازی مستقل یا یک حرفه ای مجازی

 

دفتردار مستقل

 

خدمات بازاریابی / روابط عمومی یا مدیر رسانه های اجتماعی

 

شما برای شروع به چی نیاز دارید؟

 

برای فریلنسری شما باید مهارتی داشته باشید که بتوانید به مشتریان بالقوه ارائه دهید. اکثر افراد با استفاده از استعداد هایی که در حال حاضر دارند، از خدمات شغلی استفاده می کنند. همراه با یک سرویس برخی از مواردی که باید کنار هم قرار دهید شامل موارد زیر است:

 یک طرح تجاری. اگرچه ممکن است مشاغل رسمی خانگی راه اندازی نکنید، با شهر یا شهرستان خود تماس بگیرید تا تعیین کنید که آیا به عنوان تجارت به صورت آزاد به مجوز نیاز دارید یا خیر. شما هنوز هم به طرحی نیاز دارید که مشخص کند چه خدماتی را ارائه می دهید، بازاری را که می توانید از آن پشتیبانی کنید و استراتژی های بازاریابی را نیز مشخص کنید.

 

 وب سایتی که در مورد شما و خدمات شما می گوید و شامل نمونه کار هایی از کارهای شما و توصیفات است

 

نمایه LinkedIn. در حالی که تمام رسانه های اجتماعی می توانند منبع خوبی برای شبکه سازی برای کار های مستقل باشند، LinkedIn یک رزومه آنلاین است که در مکانی برای ارتباط حرفه ای ها قرار دارد. همچنین منبع خوبی برای یافتن مشاغل آزاد است.

شماره تلفن اختصاصی کاری یا تلفن همراه که در آن کاربران می توانند به شما دسترسی پیدا کنند

کارت ویزیت

منویی از خدمات و نرخ آزاد شما

 

چگونه کار پیدا می کنید؟

 کار های مستقل را می توان تقریباً در همه جا یافت. مکان هایی که باید در نظر بگیرید شامل مواردی هستند که در شبکه اجتماعی شما به صورت آنلاین و آفلاین قرار دارند. به محلی که بازار هدف شما در آن پاتوق است بروید و در آنجا بگردید و سوال کنید. بهترین مکان برای یافتن مشتری، مکانی است که مشتری به دنبال کمک است. در مورد بازار آن ها، آنچه را می خوانند و اینکه برای پشتیبانی و در دسترس بودن جهت ارائه کمک، ایده و منابع به کجا پول می پردازند، اطلاعات کسب کنید.

 بسیاری از سایت های آزاد عالی برای یافتن کار وجود دارد، از جمله Upwork (Elance و oDesk سابق) ، Guru و Freelancer.  همچنین می توانید به دنبال کار های مستقل در سایت هایی باشید که مهارت شما را هدف قرار داده اند. به عنوان مثال Toptal برای برنامه نویسان یا BloggingPro برای مشاغل آزاد نویسندگی.

 پیوستن به یک انجمن در صنعت خود قدرت نفوذ شما را فراهم می کند. این همچنین فرصت های زیادی در زمینه شبکه، لیست های شغلی یا خبرنامه ای را ارائه می دهد که می توانید برای نشان دادن تخصص خود تبلیغ کنید یا بنویسید.

 

 چگونه مالیات را اداره کنیم؟

 مانند هر شغل و کاری دیگر، فریلنسر ها نیز باید تعهدات مالیاتی فدرال، ایالت و محلی خود را انجام دهند. این به معنای ثبت هر گونه اظهارنامه مالیاتی برآورد شده است، دقیقاً همانطور که اگر کار خود را شروع کنید، با این تفاوت که مالیات شما به جای نام کسب و کار و شماره شناسنامه مالیاتی خود، با نام و شماره تأمین اجتماعی شما ثبت می شود.

مالیات تخمینی به صورت سه ماهه در سازمان امور مالیاتی (و در بیشتر ایالت ها) ثبت می شود. سازمان امور مالیاتی فرم هایی را برای کمک به شما در برآورد مالیات ارائه می دهد، بنابراین مبلغ مناسب را ارسال کنید. پرداخت نکردن مالیات سه ماهه تخمین زده شده می تواند منجر به بهره و جریمه ای از طرف دولت شما شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.