۱۰ فرصت شغلی عالی برای شروع کار

وقتی جهش در تصمیم گیری برای راه اندازی مشاغل شخصی خود را انجام دادید، قدم بعدی تعیین نوع تجارتی است که باید شروع کنید. روند های رایج شامل مشاغلی است که به مصرف کنندگان کمک می کند تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند، از اینترنت و رسانه های اجتماعی بهره ببرند، در یک جامعه جایگاه خوبی داشته باشند و موارد دیگر.

کسب جذابیت به عنوان یک تجارت جدید زمان بر است، اما به محض تأسیس چند مشتری معتمد، فرصت رشد از طریق توصیه های دهان به دهان افزایش می یابد. قبل از شروع فعالیت تجاری کوچک، احساسات، مهارت ها و تجربیات خود را در نظر داشته باشید و ۱۰ فرصت محبوب را که به شما امکان می دهد خودتان به تجارت بپردازید نگاه کنید.

  1. آموزش الکترونیکی

 یادگیری الکترونیکی از طریق اینترنت با بهره گیری از فناوری اجازه می دهد تا مربیان و سایر آموزش دهندگان به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند. از طریق چت ویدئویی، اشتراک اسناد از طریق سرور های مبتنی بر ابر و سایر فناوری ها، معلمان می توانند در هر مکانی که اتصال اینترنت وجود دارد، به دانش آموزان برسند. موفق بودن مستلزم توانایی تهیه محتوا و دستورالعمل های تخصصی است که دانشجویان از طریق سایر منابع آنلاین به صورت رایگان پیدا نمی کنند.

  1. خدمات ارجاع آنلاین

 در سطح ملی سایت هایی مانند Angie’s List ، Yelp و سایر سایت ها راهی برای ارزیابی مشاغل در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. به عنوان مثال صاحبان خانه، گاهی در تلاشند تا یک پیمانکار مطمئن و قابل اعتماد برای تعمیرات خانه پیدا کنند. به عنوان یک منبع مطمئن و بی طرف برای پیمانکاران و مشاغل دیگر، شما می توانید یک شرکت خدمات شخص ثالث ایجاد کنید که فقط در شهر خود متمرکز باشد.

  1. خدمات رایانه ای در محل

 با گسترش رایانه در خانه ها و مشاغل کوچک، همراه با افزایش پیچیدگی، بازار خدمات رایانه ای رشد کرده است. با استفاده از دانش فنی خود، خدمات مشتری و کاربر را با نیاز های تعمیر، ارتقا و شبکه در محل به آن ها ارائه دهید.

  1. فروش مستقیم

 فروش مستقیم و بازاریابی چند سطحی در زمان عدم اطمینان اقتصادی داغ است. با افزایش نیاز به درآمد تکمیلی، جذب اعضای جدید آسان تر می باشد. این روش شامل فروش محصولاتی است که به طور کلی در فروشگاه های خرده فروشی مستقیماً برای مصرف کنندگان موجود نیست.  فروشندگان به طور مستقل کار می کنند و مشتری های خود را توسعه می دهند.

  1. بازی آنلاین

 بازار بازی های آنلاین با سرعت بسیار بالایی در حال رشد است. رقابت برای توسعه دهندگان بازی های آنلاین شدید بوده اما فرصت هایی برای شرکت هایی که خدمات پشتیبانی ارائه می دهند وجود دارد. بسیاری از توسعه دهندگان بازی برای تهیه پشتیبانی مشتری و پشتیبانی شبکه با فروشندگان خارجی قرارداد می بندند، مخصوصاً برای بازی های آنلاین که توانایی استراحت ندارند.

  1. مشاوره مدیریت

 مشاوران مدیریت به شرکت های بزرگ، فروشگاه های کوچک بوتیک و همه چیز در این بین خدمات ارائه می دهند. مشاغل کوچک تر معمولاً از مشاوران برای پروژه های فردی استفاده می کنند زیرا ممکن است کارمندان تمام وقت با تخصص مناسب نداشته باشند. شرکت های بزرگ تر گاهی اوقات برای گرفتن یک دیدگاه خارج از هدف به مشاوران روی می آورند.

  1. تجارت بهینه سازی موتور جستجو

 موتور های جستجو همچنان برترین ابزار اینترنتی خریداران برای تحقیق در مورد خرید ها هستند. متخصصان در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بسیار شبیه مشاوران بوده اما در یک زمینه تخصصی فعالیت می کنند. بسیاری از خرده فروشان برای کمک به موقعیت آنلاین خود کارمندانی با تخصص SEO ندارند. مشاغلی که این نیاز را تأمین می کنند همچنین می توانند طراحی وب و استراتژی هایی را برای کمپین های رسانه های اجتماعی ارائه دهند.

  1. مشاور روابط عمومی

 روابط عمومی نمایانگر حوزه تخصصی دیگری است که در آن تقاضای زیادی برای مشاور وجود دارد. شرکت های بزرگ که با یک بحران یا رسوایی روبرو هستند، معمولاً متخصصان روابط عمومی را استخدام می کنند که هیچ ارتباطی با بحران یا رسوایی مورد بحث ندارند. در این موارد شغل به طور کلی شامل تدوین استراتژی هایی برای حرکت در سخت ترین دوره زمانی است که بلافاصله پس از اطلاع عمومی از این موضوع انجام می شود. برخی از شرکت ها مشاوران روابط عمومی را به سادگی برای کمک به توسعه استراتژی های جدید یا اصلاح چهره عمومی یک شرکت می آورند.

  1. بازرسی از منزل

 بازرسان خانه بازرسی های عمیق و بی طرفانه از خانه ها را برای خرید به خریداران املاک و مستغلات ارائه می دهند.  بازرسی یک روش استاندارد است که قبل از بسته شدن هرگونه معامله املاک و مستغلات ضروری بوده و حتی در صورت عدم نیاز به آن ها توصیه می شود. بازرسان خانگی که اعتماد نمایندگان املاک و مستغلات را در یک جامعه جلب می کنند، به ویژه در بازار های فعال، تقاضای خدمات خود را دارند. پیشنهاد کنید قرارداد های بازرسی تعمیر و نگهداری منظم را در زمان سرد شدن بازار گرم املاک و مستغلات ارائه دهید.

  1. حرفه اطلاعات

 جستجوی اطلاعات در دنیای گسترده اینترنت اغلب تمرین ناامیدی است. شرکت ها در هر اندازه برای دستیابی به تصمیمات هوشمندانه تجاری به اطلاعات به موقع و دقیق نیاز دارند.  این جایی است که متخصص یا محقق اطلاعات مورد نیاز است. محققان اطلاعات با استفاده از تکنیک های پیشرفته جستجوی فراتر از محدوده اکثر کاربران متوسط ​​اینترنت، به اینترنت و پایگاه داده های آنلاین دسترسی پیدا می کنند.  خدمات خود را در اختیار مشاغلی قرار دهید که تحقیقات زیادی انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.