ابزار Constant Contact در بازاریابی آنلاین چیست و چگونه کار می کند؟

بازاریابی از طریق ایمیل یک استراتژی دیجیتالی است که توسط مشاغل برای تبلیغ محصولات یا خدمات و پرورش روابط مشتری استفاده می شود. یکی از پیشرو ترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی از طریق ایمیل ، Constant Contact است که ابزاری را برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک در مدیریت و توسعه سیستم عامل ها و حضور آنلاین  ارائه می دهد.

هنگامی که گزینه های بازاریابی از طریق ایمیل را برای تکمیل استراتژی کلی کسب و کار خود می سنجید، مهم است که بدانید Constant Contact چیست، چگونه کار می کند و مزایا و معایب استفاده از این سرویس چه هستند.

 تماس مداوم چیست؟

در واقع Constant Contact یک شرکت بازاریابی آنلاین است که در سال ۱۹۹۵ تأسیس شده و بیشتر به مشاغل کوچک می پردازد. این پلتفرم صاحبان مشاغل را قادر می سازد تا اقدامات بازاریابی از طریق ایمیل، ایجاد وب سایت و فروشگاه آنلاین و استفاده از رسانه های اجتماعی و سایر خدمات را راه اندازی و نظارت کنند.

به همین روی constant contact می تواند به مشاغل کمک کند تا از بازاریابی ایمیلی به عنوان یک استراتژی دیجیتال کارآمد و مقرون به صرفه استفاده کنند، استراتژی که می تواند مفید باشد زیرا تعداد کاربران ایمیل جهانی در حال رشد است و انتظار می رود تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۴٫۳ میلیارد نفر برسد.

ابزار Constant contact چگونه کار می کند؟

 طبق نظرسنجی سال ۲۰۲۰ که توسط شرکت نرم افزار بازاریابی ایمیلی AWeber انجام شده است، ۶۶٪ از مشاغل کوچک گزارش داده اند که از طریق بازاریابی ایمیلی برای رونق تجارت خود یا برقراری ارتباط با کاربر و یا مشتری استفاده می کنند. این بررسی همچنین نشان داد که ۷۹٪ از مشاغل کوچک بازاریابی ایمیلی را برای استراتژی تجارت خود مهم یا بسیار مهم عنوان کرده اند، در حالی که ۶۰٪ استراتژی بازاریابی ایمیلی خود را موثر یا بسیار موثر گزارش کرده اند.

ابزار های بازاریابی از طریق پست الکترونیکی Constant Contact به مشاغل کوچک امکان می دهد برند خود را تبلیغ کنند، مشتریان را از به روزرسانی ها آگاه کنند یا راهنمایی هایی را ارائه دهند، فروش را با تخفیف تشویق کرده و نتایج پیگیری و در زمان واقعی تبلیغات ایمیل خود را ایجاد کنند.

در حالی که بازاریابی از طریق ایمیل خود مفهوم جدیدی نیست، اما محیط کلی آن به طور مداوم در حال پیشرفت است. موثر ترین استراتژی ها استراتژی هایی می باشند که قادر به تغییر برای تأمین منظر فعلی نیاز ها و خواسته های مصرف کننده هستند.

 عملکرد و کاربرد

 با استفاده از ابزار های بازاریابی از طریق ایمیل مشاغل می توانند پیام های شخصی سازی شده را براساس رفتار، علایق یا تعاملات مشتریان با شرکت به طور خودکار انجام دهند.  به عنوان مثال اگر مشتری کالایی را در سبد خرید آنلاین خود بگذارد، فرایند های ایمیل خودکار می توانند چند روز بعد با کد تخفیف به او پیام دهند و او را ترغیب به خرید کامل کنند.

پلتفرم Constant Contact به مشاغل اجازه می دهد تا ببینند چه کسی ایمیل های خود را در زمان واقعی باز می کند، کلیک می کند و به اشتراک می گذارد. اتوماسیون را می توان برای ارسال ایمیل های خوشامدگویی به مشترکان جدید، ایجاد یک سری ایمیل بر اساس اقدامات خاص و ارسال مجدد ایمیل به غیر بازکنندگان و از جمله سایر ویژگی ها تنظیم کرد.

ابزار تجزیه و تحلیل پلتفرم می تواند اطلاعاتی در مورد بهترین روز و زمان برای ارسال ایمی ، طول ایده آل موضوع و تعداد بهینه پیوند ها و تصاویر را ارائه دهد.

به عنوان یک مالک مشاغل قصد شما این است که از اطلاعات مشتری برای ارسال پیام درست به شخص مناسب در زمان مناسب استفاده کنید، همه اینها ضمن حفظ اهداف خواننده احتمالی است.

 جوانب مثبت و منفی Constant contact

 مزایا

  •  نرخ تحویل صنعت پیشرو
  •  رابط کاربر پسند
  •  می تواند شامل مدیریت کمپین رویداد، پرسشنامه، کوپن و موارد دیگر باشد
  •  ادغام شبکه های اجتماعی

 معایب

  •  الگو ها فاقد گزینه های پیشرفته سفارشی سازی هستند
  •  اتوماسیون اساسی و محدود است
  •  نقطه قیمت بالا که با افزودن مخاطبین بیشتر افزایش می یابد

 

 توضیح مزایای Constant contact

 رابط کاربری Constant Contact به راحتی قابل استفاده است و به سادگی طراحی می شود، و این امکان را برای کاربران با سطح مبتدی تا پیشرفته تجربه بازاریابی از طریق ایمیل فراهم می کند. این نوید وعده بالایی از قابلیت تحویل از طریق سیستم عامل خود را می دهد، که برای کسب و کار ها یک مزیت محسوب می شود، زیرا ایمیل های آن ها به احتمال زیاد در فیلتر اسپم قرار نمی گیرد. همچنین این برنامه قابلیت های ویژه ای مانند Google Analytics و Eventbrite را برای کمک به ایجاد، تبلیغ و مدیریت رویداد ها ارائه می دهد. در همین حال ابزار های بازاریابی اجتماعی در دسترس کاربران امکان اتصال حساب های اجتماعی، ایجاد تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام و ادغام کمپین ها را فراهم می کند.

 ابزار Constant Contact یک نسخه آزمایشی ۶۰ روزه از سیستم عامل خود بدون نیاز به کارت اعتباری ارائه می دهد.  اگر تصمیم دارید برای یک سرویس پولی ثبت نام کنید و بعداً تصمیم بگیرید که ظرف ۳۰ روز از ثبت نام حساب خود را ببندید، مستحق بازپرداخت کامل هستید.

توضیح معایب Constant contact

 ابزار Contact Contact طیف متنوعی از الگو های ایمیل را فراهم می کند که متناسب با بیشتر سناریو ها هستند. با این حال برخی از صاحبان مشاغل ممکن است الگو ها را از نظر توانایی شخصی سازی محدود بدانند. به همین ترتیب  اتوماسیون موجود نیاز های اساسی را پوشش می دهد، اما فاقد گردش کار پیشرفته تر است. نقطه قیمت محصول بالا تر از ارائه دهندگان خدمات مشابه است که ویژگی های بیشتری نیز ارائه می دهند.  Constant Contact دو برنامه متمرکز بر ایمیل ارائه می دهد که هر دو براساس تعداد مخاطبی که یک کسب و کار دارد قیمت گذاری می شوند: یک گزینه “Email” که از ۲۰ دلار ماهانه شروع می شود و یک برنامه “Email Plus” پیشرفته تر که از ۴۵ دلار ماهانه شروع می شود.

مورد دوم کاربران را قادر می سازد تا از ویژگی های ظریف تر، از جمله افزودن یک فرم پاپ آپ قابل تنظیم، اتوماسیون سری ایمیل ها و عملکرد RSVP، و سایر ویژگی ها استفاده کنند.

نتیجه گیری

 بازاریابی از طریق ایمیل ابزاری مقرون به صرفه است که مشاغل می توانند از آن برای رشد و ارتباط با پایگاه مشتری خود استفاده کنند. ابزار Constant Contact پلتفرمی است که برای کمک به مشاغل کوچک با تلاش های بازاریابی از طریق ایمیل، از جمله خودکار سازی و شخصی سازی ایمیل ها با هدف ارسال پیام مناسب مشتری در زمان مناسب طراحی شده است.

 از مزایای Constant  contact می توان به نرخ بالای تحویل پذیری و توانایی ادغام رسانه های اجتماعی و سایر ویژگی ها مانند رویداد های زنده اشاره کرد.  برخی از اشکالات این سرویس شامل قیمت بالا و همچنین شخصی سازی محدود اتوماسیون و الگو ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.