چرا تجارت خود را اینترنتی کنیم؟

اکثر افراد در برهه ای از زندگی خود ایده ای برای تجارت شخصی ارائه داده اند. به عنوان مثال هنگامی که بنیانگذاران Paymentsense فکر می کردند “ایجاد مشاغل کوچک نیز به راه حل های پرداخت کارت نیاز دارند!” با ایجاد تأمین کننده پیشرو خدمات بازرگان در انگلستان راه حلی برای آن یافتند. اما با وجود این اکثریت مردم هرگز به دنبال ایده خود نخواهند رفت و در عوض به کار روزانه ادامه خواهند داد.

اگر بتوانید اکثریت (و نه همه) تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهید، در این عصر و زمان بسیار سریع تر، آسان تر و مقرون به صرفه تر است.

برای کسانی که ایده تجاری مستقر در خرده فروشی دارند سهولت جدید در شروع کار آنلاین کاری معجزه آسا نیست.  این به این دلیل است که عدم وجود هزینه های اضافی (به عنوان مثال یک مغازه فیزیکی با اجاره، قبض ها و کارمندان) خطرات موجود را کاهش می دهد. با ادامه روند افزایش تجارت الکترونیکی (خرید و فروش آنلاین)، کارآفرینان بالقوه بیشتری مزایای راه اندازی یک تجارت آنلاین را می بینند.

 اما این مزایا دقیقاً چیست؟

  1. کنترل بیشتر

کلمه خود اشتغالی مفهوم این اصل را به خوبی توضیح داده و همچنین به علاوه کنترل شرایط کاری و کنترل کامل جهت کار خود را نیز در دست دارید. بسیاری از ما مشاغلی را متحمل شده ایم که در آن ها با مدیریت یا جهت شرکت مخالف هستیم. با این حال هنگام اجرای فعالیت شخصی خود می توانید تصمیم بگیرید که شركتتان را حفظ كنید، كاهش دهید، استخدام كنید یا اخراج كنید حتی بفروشید یا تعطیل كنید.

همچنین باید توجه داشت که در حالی که شما اکثریت قدرت را در اختیار دارید، در مسئولیت شکست ها و خسارات متحمل شده توسط شرکت نیز سهیم هستید. این را بخاطر داشته باشید زیرا به احتمال زیاد همه چیز همانطور که برای اولین بار به نظر می رسد مثل یک قایقرانی ساده در آب روان نیست.

برای فروش یک محصول خاص یا ارائه خدمات شما احتمالاً نسبت به این صنعت احساس اشتیاق دارید. اعم از خرده فروشی یا مهمان نوازی، حمل و نقل یا نشر، ساخت و ساز یا آموزش. فرصت حضور در بخشی از صنعتی که می شناسید و عاشق آن هستید می تواند بسیار سودمند باشد. علاوه بر این شما می توانید ایده های خود را به اشتراک بگذارید و دیگران را به شیوه ای مثبت با کالا ها یا خدمات خود تحت تأثیر قرار دهید.

  1. داشتن شغل مورد علاقه با محدودیت کمتر

 همانطور که قبلاً اشاره شد فروشگاه های فیزیکی معمولاً بیشترین هزینه را برای صاحبان مشاغل دارند. یکی از مهم ترین مزایای یک فروشگاه آنلاین کاهش هزینه های اضافی و امکان حضور همزمان در همه جا است.

با یک فروشگاه فیزیکی این شانس وجود دارد که شما باید یک ویترین مغازه موجود را در یک مکان خوب پیدا کنید، فضا را ارزیابی کنید، در مورد هزینه ها مذاکره کنید و مجوز های کسب و کار ، تجهیزات، مبلمان و سایر موارد را بدست آورید، همه این ها قبل از اینکه یک ریال بدست آورید!

در کنار هم با یک تجارت آنلاین تنها چیزی که شما نیاز دارید یک دامنه وب یا یک بازار آنلاین مانند آمازون ، eBay یا Buy.com است. از نظر فضای فیزیکی شما محدود به کار از یک مکان نیستید.  اگر نمی خواهید از خانه کار کنید می توانید فضای کاری مشترک را انتخاب کنید. اگر موجودی خود را برای ذخیره دارید (مانند کالا هایی که از طریق وب سایت خود می فروشید) می توانید از یک سرویس کامل مانند Fulfilled توسط آمازون استفاده کنید تا مدیریت و تحویل انبار را با پرداخت هزینه ای اندک از دست شما خارج کند.

علاوه بر همه این ها ماهیت جهانی اینترنت دسترسی شما را به بازار واقعی جهانی باز می کند، به جای اینکه محدود به کشور، شهرستان یا شهر خود باشد. با استفاده از راه حل های انتقال پول مانند Worldfirst که در بازار انتخابی شما ادغام می شود می توانید در هر جای دنیا با ارز خارجی بفروشید و پول را با پوند استرلینگ، یورو یا هر ارز داخلی به خانه بازگردانید. وقتی صحبت از راه حل برای مشاغل کوچک می شود تعدادی از راه حل های با کیفیت وجود دارد که راه اندازی مشاغل آنلاین را آسان تر و قابل کنترل تر می کند.

  1. حداکثر رساندن پتانسیل درآمد خود

 به عنوان یک کارمند شرکت دیگر مبلغی که کار می کنید در کوتاه مدت تأثیر چندانی بر پتانسیل درآمد شما نخواهد داشت. وقتی شما یک تجارت را اداره می کنید عکس این قضیه صادق است. مبلغی که شما (و تیمتان) کار می کنید مستقیماً روی میزان درآمد شما تأثیر می گذارد. به طور طبیعی  کسانی که به کار خود متعهد هستند اغلب بازده بیشتری نسبت به کسانی که کاری انجام نمی دهند خواهند دید.

 مسلماً اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، حتی در حین خواب کسب و کار شما درآمد کسب خواهد کرد. اینترنت ۲۴/۷ ، ۳۶۵ باز است بنابراین کسانی که تجارت الکترونیکی راه اندازی می کنند ممکن است حتی هنگام بیدار شدن مواجه سفارشات جدید باشند. این ممکن است در ابتدا جدید به نظر برسد، اما فروش شبانه روزی نشانه یک تجارت بزرگ و تقاضای زیاد است.

اما چگونه می توانید از این درخواست های یک شبه سرمایه گذاری کنید؟ ابزار های زیادی برای خودکار کردن اقدامات و فرآیند ها در دسترس است، از Buffer گرفته که برنامه ها و تبلیغات رسانه های اجتماعی را به صورت IF تنظیم می کند و اقداماتی مانند ضبط و ثبت نام از نام تجاری شما را آغاز می کند گرفته تا دیگر گزینه های مشابه. استفاده از این اتوماسیون ها می تواند در طولانی مدت در وقت و تلاش شما صرفه جویی کند.

  1. از انعطاف پذیری لذت ببرید

 راه اندازی مشاغل آنلاین به شما این آزادی را می دهد که از کار های معمول ۹-۵ رها شوید و در عوض کار ها را در اطراف خود کنترل کنید. هزینه های مراقبت از کودکان در شهر های داخلی در حال افزایش است و بسیاری از والدین استدلال می کنند که گذراندن وقت با فرزندشان بسیار ارزشمند است. رئیس بودن خود می تواند به شما کمک کند تا لحظات مهم را در کنار خانواده داشته باشید.

اما انعطاف پذیری برای کار در هر زمان و مکانی که دوست دارید ملاحظات مربوط به مراقبت از کودکان را گسترش می دهد. بسیاری از افراد می خواهند در حالی که کار می کنند جهان را کشف کنند، برخی دیگر اعضای خانواده بیمار را برای مراقبت یا تعدادی از سرگرمی هایی که می خواهند حفظ کنند دارند. در حالی که ساختن یک کسب و کار در ابتدا می تواند وقت گیر باشد، بازدهی این امکان را به شما می دهد که ساعات بیشتری را به درآمد و ساعات کمتری را به کار اختصاص دهید.

  1. حالا وقتشه

 پیش بینی شده است که طی ۳ سال، ۲۰٪ از کل فروش خرده فروشی بهصورت آنلاین انجام می شود. باورش سخت نیست وقتی ۸۴ درصد از کاربران جهانی اینترنت از قبل برای خرید به صورت آنلاین مراجعه می کنند.

سال گذشته انجمن کارت های انگلستان گزارش داد که ۲۱۰ میلیارد پوند به صورت آنلاین هزینه شده است. این کاملاً با رقم ۲۰ میلیارد پوندی سال ۲۰۰۵ مغایرت دارد. انقلاب اینترنتی کالا ها و خدمات را در دسترس مصرف کنندگان قرار داده و به همین ترتیب مردم را از هزینه های بالای خیابانی دور می کند.

با توجه به روند رو به رشد اکنون زمان مناسب برای مشارکت و اطمینان از حضور در چرخه پایان دریافت پول است که فقط منتظر حضور آنلاین شماست. چگونه فروش آنلاین را شروع می کنید؟ هنگامی که وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کردید، استفاده از راه حل های پرداخت آنلاین کارت ایمن، مطمئن و قابل اعتماد بسیار مهم است. بدون ارائه دهنده راه حل های پردازش کارت مانند درگاه پرداخت، مشتریان شما نمی توانند به طور ایمن محصولات یا خدمات را از وب سایت شما خریداری کنند. پس امنیت کلی کار را نیز در اولویت های خود قرار دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.