۷ دلیل اصلی برای ورود به دنیای آنلاین تجارت

در طول تاریخ هرگز زمان آسان تر یا بهتری برای شروع کار شخصی خود نسبت به امروز وجود نداشته است. با توسعه و رشد آسان ابزار های ایجاد وب سایت و رسانه های اجتماعی، همه افراد بدون در نظر گرفتن وضعیت درآمد و جغرافیای خود به یکدیگر متصل می شوند. چه شما ثروتمند یا فقیر باشید، اکنون توانایی به اشتراک گذاشتن مهارت های خود و برقراری ارتباط رایگان با مردم سراسر جهان را دارید.  برای کسانی که به دنبال ایجاد یک تجارت آنلاین هستند، شروع آن بسیار ارزان و خیلی آسان شده است.

در واقع بسیاری از افراد با كمتر از ۲۰۰ دلار (هزینه خرید نام دامنه، خدمات میزبانی و تم حرفه ای) تجارت آنلاین خود را راه اندازی كرده اند. اگر می توانید با دیگران ارتباط برقرار کرده و نیازی را برآورده کنید، می توانید یک کسب و کار راه اندازی کنید.

در واقع راه اندازی کسب و کار آنلاین خود از طریق کسب درآمد اضافی و آزادی بیشتر برای کمک به دیگران در دستیابی به اهداف شخصی مزایای شگفت انگیزی دارد. با این حال به منظور ساده نگه داشتن کار ها و رسیدن به این نکته من فقط ۷ مورد از مزایای فوق العاده ای را که می توانید با راه اندازی و مالکیت تجارت آنلاین خود تجربه کنید بیان می کنم.

۱) شروع یک تجارت آنلاین می تواند بسیار ارزان باشد

 

همانطور که قبلاً نیز عنوان کردم بسیاری از مشاغل کوچک آنلاین شروع به ساختن امپراتوری خود با چیزی بیش از رایانه، نام دامنه و سرویس میزبانی وب نکرده اند تا وب سایت خود را در آن قرار دهند و اطلاعات را به میلیوندها نفر از طریق اینترنت برسانند.

در کل می توانید انتظار داشته باشید که برای شروع کار ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار (برای سال) هزینه کنید و با گذشت زمان می توانید درآمد کافی برای شروع ساختن سبک زندگی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد روی چیزهایی که دوست دارید تمرکز کنید.

هنگامی که یک وبلاگ، وب سایت تجاری یا فروشگاه آنلاین ایجاد کرده و مدتی را صرف جلب توجه و ایجاد مخاطب کردید، می توانید محصولات یا خدمات را برای فروش به مخاطبان هدف خود ایجاد کنید.

محصولات، نرم افزار ها و خدمات اطلاعات دیجیتال در بین بسیاری از مشاغل کوچک آنلاین و وبلاگ نویسان بسیار محبوب هستند زیرا شما می توانید آن ها را با هزینه ای کم و حتی بدون هزینه ایجاد کنید و برای بارگیری ۲۴/۷ در دسترس هستند.

بسته به سطح تجربه شما قادر خواهید بود محصولات شخصی یا افراد دیگری را برای پروژه های پیچیده تر ایجاد کرده تا به شما کمک کند محصولی را ایجاد کنید که برای مصرف کنندگان شما ارزشمند است.

برای کسانی که ترجیح می دهند وقت و تلاش خود را به جای ایجاد محصولات به ارائه سرگرمی ، نشر اطلاعات و یا آموزش اختصاص دهند، مانند کسانی که به عنوان وبلاگ نویس کار می کنند (در یک مکان خاص) شما توانایی تبلیغ محصولات دیگر مشاغل و کسب درآمد را دارید. کمیسیون برای هر فروش.

آنچه در مورد تبلیغ محصولات دیگر شرکت ها به عنوان شرکت وابسته بسیار خوب می باشد این است که شما مجبور نیستید تمام وقت و یا پول خود را صرف ایجاد محصولات یا خدمات خود کنید.

شما به سادگی می توانید بهترین محصولات یا خدمات را به افراد دیگر پیشنهاد دهید و برای کمک به آموزش آن ها در مورد اینکه چرا یک محصول و یا خدمات خاص گزینه مناسبی برای آن ها است درآمد کسب کنید.

یکی از بهترین بخش های داشتن مشاغل آنلاین این واقعیت است که شما مجبور نیستید هیچ کالایی را حمل کنید و از آنجا که همه چیز دیجیتال است، تقریباً یک منبع نامحدود در اختیار دارید.

در طرف مقابل شما می توانید یک تجارت آنلاین ایجاد کنید که محصولات فیزیکی را بفروشد و از بخش آنلاین تجارت خود به عنوان راهی برای بازاریابی و فروش محصول به میلیون ها نفر که هر روز آنلاین می شوند استفاده کنید.

این به شما امکان می دهد مخاطبان بسیار بیشتری نسبت به فروشگاه های فیزیکی و سنتی خود داشته باشید و همانطور که قبلاً اشاره کردم وب سایت های آنلاین همیشه برای کسب و کار باز هستند و برای انجام معامله نیازی به حضور در آن نیست.

یکی از موارد مهم دیگری که باید به آن توجه شود این واقعیت است که شما می توانید با کمی بیشتر وقت و تلاش یک کار آنلاین را شروع کنید. شما نیازی به پرداخت کارمندان، اجاره یا تأمین هزینه های دیگری که یک تجارت معمولی نگران آن است ندارید.

این امر محدودیت ورود را بسیار کم می کند و به شما امکان می دهد از دانش، تجربه و تخصص خود برای ایجاد چیزی که می توانید بفروشید یا تجارت کنید استفاده ببرید.

در واقع برای بسیاری از مشاغل کوچک و وبلاگ های محتوا وب سایت آنلاین یکی از کم هزینه ترین مشاغل برای یک کارآفرین فردی است که به سرعت راه اندازی می شود.

 

 ۲) انعطاف پذیری وقت خود را دارید

 

 بسته به نوع مشاغل آنلاین که برای راه اندازی انتخاب می کنید در نهایت می توانید انعطاف پذیری بیشتری در ایجاد یک برنامه کاری مناسب با خود داشته باشید. می توانید انتخاب کنید در چه ساعتی از روز می خواهید کار کنید، چند ساعت می خواهید کار کنید و چه روز هایی از هفته می خواهید کار کنید به شرط آنکه تجارت خود را به روشی کارآمد تنظیم کنید.

این بدان معنا نیست که شما می توانید به راحتی تمام وقت خود را استراحت کنید، اما در انتخاب زمان تمرکز بر روی بارآوری چه دوشنبه، جمعه یا فقط آخر هفته ها، و صبح زود، دیر شب یا میان روز آزادی عمل خوبی خواهید داشت. شما با دستمزد ساعتی محدود نمی شوید زیرا درآمد شما اغلب به میزان بازدهی شما در زمان و میزان عملکرد سیستم های تجاری و نه تعداد ساعات کار شما تعیین می شود.

داشتن انعطاف پذیری بیشتر در برنامه به این معنی است که می توانید بیشتر زندگی خود را صرف تمرکز بر فعالیت های مهم در داخل و خارج از تجارت خود کنید و بتوانید زمان بیشتری را برای چیز هایی که واقعاً برای شما مهم هستند اختصاص دهید.

 

 ۳) شما در انتخاب مکان خود آزاد هستید

 

 در یک تجارت آنلاین به یک میز یا یک مکان وابسته نیستید. تا زمانی که اتصال اینترنت و لپ تاپ داشته باشید می توانید تجارت خود را از هرجای دنیا اداره کنید. شما آزادی سفر و انتخاب جایی را دارید که می خواهید هر روز کار کنید و این بسیار آزاد کننده است. خواه بخواهید در ایالت دیگری به خانواده خود سر بزنید یا به جایی عجیب و غریب سفر کنید، تجارتتان همیشه با شما خواهد بود. برای اکثر مشاغل آنلاین به ویژه وبلاگ ها، زمان رفت و آمد کم است که باعث صرفه جویی در وقت، انرژی و سوخت زیادی می شود.

وقت اضافی که شما از عدم رفت و آمد و آزادی از کار در مکانی که انتخاب می کنید به دست می آورید، به این معنی است که می توانید بسیار سازنده تر بوده و آزادی بیشتری در تنظیم برنامه ای داشته باشید که بسیار کارآمد و انعطاف پذیر باشد.

 

 ۴) درآمد عظیم و پتانسیل رشد

 

 در یک تجارت آنلاین درآمد شما به سادگی از طریق تعداد ساعات کار تعیین نمی شود بلکه از نظر میزان بهره وری که می توانید در طول ساعات کار و سیستم هایی که برای درآمدزایی منفعل در نظر گرفته اید تولید درآمد کنید.

با صرف وقت خود برای فعالیت های مناسب مانند ایجاد وب سایت، بازاریابی، سئو و فعالیت های تولید درآمد می توانید تعداد ساعات کار خود را برای درآمدزایی پایدار کاهش دهید. برخلاف اکثر مشاغل عادی تجارت آنلاین شما قادر است به کار خود ادامه دهد و با دیگران ارتباط برقرار کند تا اطلاعات را به اشتراک بگذارد و محصولات را بفروشد، حتی هنگام خواب.

برای اینکه یک معامله رخ دهد لازم نیست که حضور داشته باشید. شما فقط باید با تلاش خود سازگار باشید و روی چیزدهای مناسب برای رشد و تداوم تجارت خود تمرکز کنید. با گذشت زمان شما قادر خواهید بود سرمایه ای رشد دهید که برای شما کارساز باشد و در ازای آن درآمد منفعلانه ای داشته باشد که به شما امکان انعطاف پذیری مالی بیشتری را می دهد و راهی برای تأمین برخی از و یا حتی کل درآمد خود را در ادامه رشد فراهم می کنید.

من اولین کسی نیستم که می گویم کسب درآمد آنلاین برای اکثر افراد بلافاصله اتفاق نمی افتد و برای کسانی که قبلاً این کار را نکرده اند ممکن است یک منحنی بزرگ یادگیری وجود داشته باشد.

ساختن یک وبلاگ، تجارت و یا مارک تجاری پایدار به زمان و تلاش نیاز دارد، اما دستیابی به آن امکان پذیر است و محدودیت ورود به این معناست که اکثر افراد می توانند بلافاصله شروع به کار کنند و سفر خود را برای ایجاد مشاغلی که می توانند به آن افتخار کنند آغاز کنند.

داشتن یک کسب و کار آنلاین موفق فقط یک روش خوب برای کسب پول اضافی نیست. همچنین می تواند بسیار سرگرم کننده و آزاد کننده باشد. این یک فرآیند یادگیری است که در صورت ادامه دادن، ادامه تحصیل و ادامه استفاده از مهارت های خود می تواند سودهای کلانی را پرداخت کند.

شما می توانید خیلی کم با کمترین کار را شروع کنید و وب سایت خود را به مرور زمان متناسب با نیاز های مخاطبان و برنامه خود رشد دهید، پس چرا فرصتی نمی کنید و سعی کنید ببینید چه کاری می توانید انجام دهید. بخاطر سرگرمی و ماجراجویی و امکان ایجاد تغییری که می تواند زندگی شما را تغییر دهد سعی کنید.

حتی اگر علاقه مند نیستید که با راه اندازی یک وب سایت درآمد زیادی کسب کنید، راهی عالی برای یادگیری برخی مهارت های جدید، ایجاد برخی ارتباطات تازه، ایجاد نمونه کار ها، رزومه کاری و رشد به عنوان یک فرد است. بسته به بازاری که برای ایجاد تجارت خود انتخاب می کنید توانایی توسعه محصولات و یا خدمات خود را دارید یا می توانید محصولات یا خدمات دیگری را برای کارمزد بفروشید.

 ۵) تجارت ۲۴/۷ انجام می شود

 برخلاف اکثر فروشگاه های فیزیکی و سنتی، یک تجارت آنلاین را می توانید ۲۴ ساعت در روز و ۷ روز در هفته اداره کنید، حتی اگر جلوی کامپیوتر نباشید. از آنجا که وب سایت ها همیشه آنلاین هستند به دیگران این امکان را می دهد تا همیشه بتوانند به سرعت و به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

این امر با دسترسی به اطلاعات، محصولات و خدمات که همیشه به دست نیازمندان می رسد، انعطاف پذیری بسیار بیشتری در مورد زمان و نحوه کار آن ها برای صاحبان مشاغل فراهم می کند. تا زمانی که شخصی رایانه، تبلت و یا تلفن هوشمند داشته باشد قادر است از تجارت آنلاین یا وبلاگ شما بازدید کرده و در صورت نیاز اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورد.

از جمله این موارد می توان به بلاگ ها، وب سایت های جذاب، سایت های خبری و خرده فروشان تجارت الکترونیکی اشاره کرد که قادر به ارائه اطلاعات، محصولات و یا خدمات ارزشمند به خوانندگان، مصرف کنندگان و خریدارانی هستند که به آنچه می توانند ارائه دهند علاقه مند می باشند.

امروزه بسیاری از مشاغل از طریق ارائه ارزش به مخاطبان خود درآمد کسب می کنند که مایل است زمانی را برای خواندن یا تماشای سخنان آن ها و یا خرید محصولات، خدمات و یا راه حل های مشاغل برای کمک به آن ها در حل مشکل خود اختصاص دهد.

خواه مشکل سرگرمی، آگاهی، تحصیل، یا سالم بودن یک تجارت آنلاین خوب باشد، ارزش کافی را برای تأمین نیازدهای مخاطبان خود و آموزش آن ها فراهم می کند تا بتوانند بهترین تصمیمات آگاهانه را بگیرند.

 

 ۶) شما می توانید (در نهایت) کار خود را برون سپاری کنید

 همانطور که کسب و کار آنلاین خود را توسعه می دهید و درآمد کسب می کنید می توانید برخی از کار های خود را به خارج از دامنه اصلی برون سپاری کنید، پیمانکاران یا حتی کارمندانی را استخدام کنید که می توانند به شما در ادامه فعالیت های تجاری ادامه دهند.

در حالی که بسیاری از افراد ممکن است ترجیح دهند همه کار ها را به تنهایی انجام دهند، با این حال می توانید از بخشی از سرمایه (که از تجارت خود به دست می آورید) برای برون سپاری برخی از کار هایی که نمی خواهید انجام دهید استفاده کنید.

 کار برون سپاری معمولاً هزینه دارد، بنابراین این کار معمولاً کمی بیشتر از حد معمول هزینه بر است، اما می تواند به شما کمک کند تا بتوانید با سرعت بیشتری کار خود را رشد دهید. سرانجام برخی از کارآفرینان به جایی می رسند که می توانند در حالی که اکثریت قریب به اتفاق کار را از خارج کنترل می کنند، به طور مداوم تجارت را گسترش دهند که به آن ها زمان و آزادی بیشتری می دهد تا وقت شخصی خود را صرف کار های دیگر کنند.

 

 ۷) می توانید روی آنچه بیشتر از همه برای شما مهم است تمرکز کنید

یکی از بهترین موارد در مورد راه اندازی مشاغل آنلاین این است که به شما اجازه می دهد تا روی مواردی که بیشترین علاقه را به آن دارید تمرکز کنید (در صورت انتخاب) و این می تواند ادامه تلاش را حفظ کرده و باعث جذب انگیزه در حین رشد شود.

بر خلاف انواع دیگر کار ها که در نهایت تمرکز شما بر روی کار هایی است که مورد علاقه شما نیستند، کار هایی که در پروژه های تجاری آنلاین خود انجام می دهید کنترل کامل و آزادی خلاقیت شما را در مورد آنچه برای کار انتخاب می کنید و چگونگی برنامه ریزی برای دستیابی به آن ها را برایتان فراهم می کند.

این همچنین به شما امکان می دهد تجربیات و علایق خود را با افراد همفکر دیگر به اشتراک بگذارید در عین حال به شما آزادی ساخت بستری را می دهد که بتوانید با گذشت زمان رشد کنید.

در حقیقت (خارج از وب سایت تجارت الکترونیکی سنتی) امروزه بسیاری از مشاغل کوچک آنلاین، وبلاگ ها و وب سایت ها با آموزش دیگران و کمک به آن ها در رسیدن به اهداف خود امرار معاش می کنند.

آن ها متمرکز و مطابق با منافع سازندگان و جامعه هستند به گونه ای که ممکن است انواع دیگر مشاغل سنتی چنین نباشند. خواه اشتیاق مهیبی برای کمک به دیگران در توسعه مهارت ها داشته باشید یا کالا و خدماتی داشته باشید که بتواند مزایای زیادی را برای افراد و شرکت های دیگر ایجاد کند که می توانند تجارت آنلاین خود را بسازند، همه این ها می تواند شما را به مسیر رسیدن به اهداف نزدیک کند.

انعطاف پذیری و تحرک در طراحی شغلی متناسب با علایق زندگی شخصی و شغلی شما نه تنها فریبنده می باشد، بلکه چیزی است که می توانید به مرور بسازید و به آن افتخار کنید.

 

 بنابراین چه کسی باید یک تجارت آنلاین راه اندازی کند؟

در واقع هر کسی که چیزی برای ارائه دارد می تواند یک تجارت آنلاین راه اندازی کند. خواه یک سرگرم کننده باشید، یک برنامه نویس، مربی، عکاس، سازنده لباس، کارگر چوب، کارگر ساختمانی، پرستار یا به سادگی فردی با علاقه به یک زمینه خاص می توانید وب سایتی ایجاد کنید که به دیگران در رسیدن به اهدافشان کمک کند.

اگر برنامه نویس هستید می توانید جدید ترین برنامه های خود را به مخاطبان مورد نظر بفروشید یا از وبلاگ خود برای کمک به شما در انجام کار به عنوان فریلنسر برای برنامه نویسی برای افراد دیگر استفاده کنید.

اگر شما یک طراح گرافیک هستید می توانید برای سایر وب سایت ها یا مشتری ها گرافیک ایجاد کرده و یک نمونه کار برای ایجاد مشاغل بیشتر فراهم کنید. اگر عکاس هستید می توانید کاره ای خود را به صورت آنلاین به نمایش بگذارید و مشتری بسازید و یا عکس های آنلاین خود را بفروشید.

اگر در مورد یک موضوع خاص آگاهی دارید می توانید یک محصول اطلاعاتی دیجیتال مانند کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی، فیلمبرداری یا یک سایت عضویت ایجاد کنید که می تواند به آموزش افراد کم تجربه تر کمک کند. اگر مشاور هستید می توانید از اینترنت برای کمک به بازاریابی تجارت خود استفاده کنید تا بتوانید مشتریان احتمالی و علاقه مندان به صنعت خود را به رسمیت بشناسید.

این امکانات بی پایان هستند و شما می توانید با پول بسیار کمی شروع کنید. هیچ هزینه سربار (به غیر از نام دامنه و سرویس میزبانی شما) وجود ندارد، شما در ابتدا مجبور نیستید اجاره یا هزینه های ماهانه را پرداخت کنید (به جز شاید برای بازاریابی از طریق ایمیل) و در یک مکان محدود نشده اید، بنابراین  دلیل بسیار کمی وجود دارد که شما سعی نکنید تجارت اینترنتی خود را بسازید.

چه در طولانی مدت تصمیم بگیرید که برای شما درست باشد یا نه، حداقل می توانید دارایی را تولید کنید که خودتان محصول آن هستید و با دیگران که می توانند از آنچه شما ارائه می دهید بهره مند شوند ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.