در دنیای تجارت آنلاین چگونه کسب درآمد کنیم؟

تحقیقات بازار

 برای موفقیت هر شغلی درک مخاطبان، رقبا و بازار آن ها حیاتی است. بسیاری از شرکت ها فاقد مهارت و منابع لازم برای تهیه این تحقیقات ضروری بازار هستند و خوشحال هستند که برای پرداخت این خدمات به منابع خارجی هزینه می کنند. اینجاست که شما به عنوان یک تحلیلگر تحقیقات بازار وارد عمل می شوید.

نقش شما جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد همه کار هایی است که با شرکت مشتری شما انجام می شود.  پروژه های خاص ممکن است روی جنبه خاصی از بازار های خاص خود تمرکز کنند، مانند جمعیت شناسی مشتری یا موقعیت جغرافیایی مورد علاقه مشتری. برای انجام تحقیقات، باید متن ها و سوالات نظر سنجی را در چندین قالب (به عنوان مثال، متنی، چند گزینه ای، کشویی، مقیاس لیکرت، رتبه بندی) فرموله کنید. ممکن است مجبور شوید نظرسنجی ها را در وب سایت، پایگاه داده یا ارائه دهنده خدمات بازاریابی پست الکترونیکی مشتری خود ادغام کنید.

برای راه اندازی مشاغل آنلاین به عنوان تحلیلگر تحقیقات بازار، به تجربه در تحقیقات بازار و همچنین درک درستی از صنعتی که می خواهید در آن کار کنید نیاز خواهید داشت.  مشتریان همچنین می خواهند گزارشاتی در مورد یافته های شما، از جمله تجزیه و تحلیل و اقدامات عملی دریافت کنند.

 یک بستر مربی شخصی آنلاین ایجاد کنید

 این فعالیت تجاری شامل ارائه آموزش و هدایت به مشتریان برای دستیابی به اهداف تناسب اندام شخصی آن ها است.  مربیگری کاملاً به صورت آنلاین از طریق دوره ها، تماس های ویدئویی یک به یک یا برنامه های از پیش ساخته شده انجام می شود.

مزیت تبدیل شدن به یک مربی شخصی آنلاین این است که شما می توانید مشتری های بیشتری بگیرید و پیشرفت را بسیار موثر تر کنترل کنید.

بسیاری از مربیان شخصی به دلیل پتانسیل بالای مراجعه به مشتری، از سیستم عامل هایی مانند Truecoach برای تهیه محتوای آموزشی خود استفاده می کنند. با این حال سیستم عامل هایی از این قبیل هزینه اشتراک دریافت می کنند.

  وبینار ارائه کنید

 اگر در زمینه خاصی متخصص هستید شروع به کار تجارت وبینار کنید. این شامل سمینار های مجازی است که به صورت مستقیم پخش می شود و در آن ها محتوای آموزشی یا آموزنده ارائه می دهید و به مشتریان خود امکان می دهید از هرجایی که هستند با شما تعامل کنند. وبینار ها می توانند مبتنی بر ارتباط صوتی یا تصویری باشند. شما می توانید مشتری قابل توجهی را جذب کنید زیرا شرکت کنندگان شما می توانند در هر نقطه از جهان فقط با اتصال به اینترنت مستقر شوند.

وبینار ها به ویژه در بخش های خدمات فین تک، فناوری و خدمات مالی محبوب هستند. برای شروع کار باید در مورد یک منطقه تخصصی تصمیم بگیرید و نرم افزار مناسب وبینار را انتخاب کنید. یک استراتژی خوب بازاریابی برای جذب شرکت کنندگان کافی در وبینار شما ضروری است.

با استفاده از وبینار های خود می توانید تجارت خود را بیشتر در اختیار داشته باشید تا محصولات وابسته مرتبط با حوزه خود را تبلیغ کنید: به عنوان مثال نرم افزار ویدئو.

 یک نویسنده متن شوید

 نویسندگان تبلیغات با نوشتن نسخه فروش، انواع مختلفی از مواد بازاریابی را ایجاد می کنند تا توجه خوانندگان را جلب کرده و مارک ها، محصولات یا خدمات را به فروش برسانند. نمونه کار های نوشتن متن تبلیغاتی معمولاً شامل بروشور های فروش، محتوای وب، اسکریپت های فروش، ایمیل های فروش، اسکریپت های نمایشی، برگه های داده محصول و اوراق سفید است.

نویسنده های تبلیغاتی همیشه مورد تقاضا هستند و مارک های بزرگ مبالغ قابل توجهی را برای فعالیت های تبلیغاتی موثر پرداخت خواهند کرد. کپی متقاعد کننده، جذاب و کاملاً گرامری می تواند مبالغ هنگفتی برای شما به همراه داشته باشد. شما می توانید کار خود را در خانه با منابع بسیار کمی شروع کنید و از تمام انعطاف پذیری و مزایای مرتبط با حرفه شغل آزاد برخوردار شوید. شما قادر هستید از سیستم عامل هایی مانند PeoplePerHour و Fiverr برای ارائه خدمات خود به عنوان نوشتن مستقل و یافتن مشتری استفاده ببرید.

هرچه اعتبار بیشتری داشته باشید به نرخ بالا تری نیز دست خواهید یافت. در کنار سابقه و تجربه مرتبط، داشتن نمونه کار هایی مناسب برای اینکه بتوانید به مشتریان احتمالی خود نشان دهید بسیار مهم است. شما می توانید با ارائه خدمات خود به صورت رایگان یا با نرخ کمتر به برخی از مشتریان معتبر به عنوان نقطه شروع دسترسی داشته باشید.

  یک دوره آنلاین ایجاد کرده و بفروشید

 در بسیاری از این ایده های کسب و کار آنلاین ما پیشنهاد کرده ایم که یک دوره آنلاین در زمینه موضوع را برای ایجاد اقتدار در زمینه خود به پایان برسانید. اما این دوره های آنلاین از کجا آمده است؟

اگر در یک زمینه خاص متخصص هستید می توانید یک دوره آنلاین تهیه کنید تا شرکت کنندگان را از طریق آموزش در مورد یک موضوع درگیر کنید. در کنار دانش تخصصی در مورد موضوع خود باید در تولید رسانه هایی که می توانند آموزش را ارائه دهند، به صورت فیلم، پادکست، وب سایت یا برنامه ماهر باشید.

یکی از مزیت های اصلی این مدل تجاری این است که وقتی محتوای آموزشی خود را تولید کردید می توانید آرام بنشینید و از ادامه مسیر لذت ببرید. دوره های شما درآمد منفعلانه ای ایجاد می کند زیرا به طور نامحدود در سیستم عامل ها وجود خواهد داشت.

  خرید و فروش در بازار

سایت Openbazaar.org یک مکان بازار آنلاین رایگان است که هیچ گونه هزینه پلتفرم یا هزینه فروشی ندارد.  غیرمتمرکز است، به این معنی که خریداران و فروشندگان می توانند مستقیماً با یکدیگر معامله کنند. هیچ محدودیتی وجود ندارد، به این معنی که شما کاملاً به معنای واقعی کلمه می توانید هر چیزی را که دوست دارید در سیستم عامل بفروشید. بنابراین چه چیزی در این مورد منحصر به فرد است؟ بازار با ارز رمزنگاری شده معامله می شود.

خرید و فروش در OpenBazaar همانند خرید و فروش در بازار‌ های دیگر کار می کند و کسب درآمد در آن آسان است.  روش اصلی خرید ارزان محصولات جدید و سپس فروش آن ها با قیمت بالا تر. خرید و فروش آنلاین حداقل خطر را دارد، شما فقط آنچه را که توانایی خرید آن را دارید خریداری می کنید و هزینه راه اندازی آن پایین است. تنها تفاوت در فروش بازار این است که شما حداقل به یک درک اساسی از ارز رمزنگاری شده نیاز خواهید داشت.

برای یافتن سودآ ورترین موارد می توانید از برنامه ای مانند Price Check by Amazon استفاده کنید. می توانید بارکد را وارد کرده و ببینید اقلام مشابه با چه قیمتی به فروش می رسند. این برنامه به شما اجازه می دهد تا از علامت گذاری محصول مطلع شوید، برای هر چیزی بیش از ۵۰٪ هدف داشته باشید. برنامه های جستجوگر قیمت به شما ایده می دهند که در هر مورد چگونه عملکرد خوبی خواهید داشت.

  مشاوره منابع انسانی به صورت آنلاین ارائه دهید

 مشاوران منابع انسانی وجود دارند تا به مشتریان تجاری کمک کنند تا از کارمندان خود بهترین نتیجه را بگیرند. این مسئولیت ها شامل اجرای برنامه های مدیریت استعداد، ابلاغ جنبه های قانونی اشتغال، ساختار ارتقا و مشاوره در مورد چگونگی ایجاد یک محیط کار متنوع و فراگیر است.

اگر سابقه HR دارید هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید برای خود کار کنید و تجارت خود را به صورت دیجیتالی انجام دهید. تجربه در صنعت اغلب با یک شبکه مفید همراه است که پایه ای مناسب برای جستجوی مشتری است. اطمینان حاصل کنید که حضوری کاملاً آنلاین دارید و برای تبلیغ خدمات خود یک برنامه بازاریابی تدوین می کنید.

مرکز خدمات خود را مشخص کنید، آیا شما مشاوره عمومی منابع انسانی ارائه می دهید یا در یک صنعت خاص تخصص دارید؟ بازار هدف خود را برای تبلیغات موثر تعریف کنید.

  تجارت در بورس

 معامله گران سهام به طور مداوم و با نوسان بازار ها سهام را خریداری و می فروشند. هدف این است که سهام را با قیمت پایین خریداری کنید، آن را برای مدت کوتاه نگه دارید و سپس از تغییرات بازار استفاده کنید تا با سود قابل توجهی به فروش برسد.

خرید و فروش سهام آنلاین هزینه معاملات شما را در مقایسه با معامله از طریق یک شرکت کارگزاری کاهش می دهد. گفته شد این یک کار تجاری بسیار خطرناک است که نیاز به تحقیقات و دانش قابل توجهی دارد. قبل از شروع مطالعه بازار و بررسی روند فعلی ضروری است.

برای این تجارت یک اتصال ثابت و پایدار در اینترنت کاملاً ضروری است، تجارت به موقع برای کسب درآمد حیاتی می باشد.

 به صورت آنلاین به عنوان بازاریاب تلفنی کار کنید

 بازاریابی تلفنی نوعی روش بازاریابی مستقیم است که در آن فروشندگان از طریق تلفن با مشتریان احتمالی تماس می گیرند. این روشی برای ایجاد یک مشتری آینده برای شرکت ها و تولید تبلیغات است.

هزینه های راه اندازی حداقل است، تمام آنچه برای ادامه کار نیاز دارید تلفن، هدست، رایانه و اتصال به اینترنت می باشد. در مرحله اول تصمیم بگیرید که آیا خدمات شما بازاریابی B2C یا B2B را ارائه می دهد: تجارت به مصرف کننده یا تجارت به کسب و کار. اولی شامل فروش محصولات یا خدمات به مشاغل بوده و دومی شامل فراخوانی مشتریان منفرد برای فروش یک محصول است. سپس به یک صنعت بسنده کنید و مطمئن شوید که آن را درک کرده اید. اگر بدانید که درباره چه چیزی صحبت می کنید و می توانید از پس سوالات مربوطه برآیید بسیار موفق تر خواهید بود. اکنون تنها یافتن مشتری ادامه کار است. خدمات خود را از طریق یک وب سایت، رسانه های اجتماعی و تلفن به بازار عرضه کنید، متقاعد کردن مشتریان از طریق تلفن، خدمات شما را به طور همزمان می فروشد. هنگامی که مشتری های خود را پیدا کردیدباید لیست های تماس مناسب را تنظیم کنید.

 همچنین می توانید به فکر خودکار گرفتن شغل باشید، قادر هستید از پاسخ صوتی تعاملی به عنوان راهی برای افزایش بسیار زیاد صدای مکالمه استفاده کنید که نسبتاً ارزان است.

 یک نویسنده فنی شوید

 نوشتن فنی یک مهارت است. این انتقال محتوای کاملاً فنی و اطلاعاتی پیچیده به محتوای قابل هضم است. نویسندگان فنی بیش از هر زمان دیگری تقاضا دارند، شرکت ها نوشتن برنامه تجاری، مشخصات محصول یا پیشنهادات مالی خود را به نویسندگان فنی واگذار می کنند.

اولاً شما به مهارت های برجسته نوشتن همراه با دستور زبان بی عیب و نقص نیاز خواهید داشت. اگر متخصص هستید در زمینه مربوطه خود به تجربه نیاز خواهید داشت، خواه این زمینه ای برای تألیف مالی باشد یا دانش گسترده ای در زمینه مهندسی. با این وجود نوشتن فنی می تواند به پروژه هایی به سادگی نوشتن یک کتابچه راهنمای دستورالعمل برای مایکروویو گسترش یابد، تعداد بیشماری از پروژه ها وجود دارد که می توانید به عنوان نویسنده فنی با آن ها روبرو شوید.

اطمینان حاصل کنید که مخاطبان و خدمات خود را مشخص کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید نوع نوشتن فنی را انجام دهید مطمئن شوید که با اصطلاحات صنعتی آشنا شده اید تا بتوانید خدمات حتی بهتری ارائه دهید و هزینه بیشتری را برای آن دریافت کنید. در اصل نوشتن فنی می تواند بسیار سودآور تر از انواع دیگر نوشتن باشد، بنابراین ارزش کاوش را دارد.

  یک گروه خصوصی فیس بوک ایجاد کنید

 اگر حضور آنلاین قابل توجهی در اینترنت داشته باشید مطمئناً می توانید آن را تأمین مالی کنید. در مورد فیس بوک نیز همین طور است. اگر مدیر یک گروه محبوب فیس بوک هستید (حدود ۵۰۰۰ عضو یا بیشتر) می توانید به سرعت صفحه خود را به یک تجارت سودآور تبدیل کنید.

اول از همه مطمئن شوید که بلافاصله آدرس ایمیل همه اعضای گروه خود را دریافت کرده اید. برنامه های افزودنی مانند Group Funnel می توانند این کار را برای شما انجام دهند، وقتی افراد درخواست عضویت در گروه فیسبوک شما را دارند باید چند پروسه تأیید از جمله آدرس ایمیل خود را انجام دهند.

تنظیم سوالات تأیید همچنین یک روش عالی برای تعیین عضویت در گروه شما برای اطمینان از داشتن مخاطب واقعی است. مخاطبان کاملاً مشخص گروه شما را به میزان قابل توجهی برای حامیان تجاری و شرکای تبلیغاتی جذاب تر می کند. در حال حاضر مارک ها هیچ راهی برای ارسال پیام در گروه های خصوصی فیس بوک ندارند بدون اینکه صریحاً با مدیر معامله کنند، این روش کسب درآمد است.

موارد قانونی را فراموش نکنید!  اگر پیوند وابسته را ارسال می کنید همیشه روشن کنید که این یک تبلیغ یا یک پست حمایت شده است.

 خرید و فروش در eBay یا صفحات مشابه

 فروش در eBay به یک مدل تجاری بسیار سودآور تبدیل شده است. از امروز هرکسی می تواند این کار را انجام دهد.  این مفهوم ساده است: محصولات را ارزان بخرید و آن ها را با افزایش سودآوری به فروش برسانید.

این ترفند در یافتن محصولات سودآور نهفته است. برخی از پردرآمدترین ایده ها شامل عتیقه فروشی، کتاب فروشی و فروش لوازم جانبی کوچک مانند تلفن همراه یا لوازم جانبی مو است.

نکته مهم همیشه این است که از خریداران خود بازخورد مثبت بگیرید. بررسی های مثبت آن ها را تشویق می کند که در ازای آن بازخورد خوبی برای شما بگذارند که باعث افزایش اعتبار و فروش شما خواهد شد. نکته دیگر، در عکاسی از محصول خود وقت بگذارید: هرچه عکس بیشتر باشد، بهتر است و شانس بیشتری برای فروش سریع تر دارد.

 پادکست تولید کنید

 صنعت پادکست از سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرده است. پادکست ها یک راه حل برای سرعت بالا و زندگی رفت و آمد هستند زیرا می توان آن ها را در سفر استفاده کرد. پادکست ها بسیار متغیر هستند و سرگرمی، اطلاعات یا ترکیبی از هر دو را ارائه می دهند. ارائه دهندگان پادکست فایل های مبتنی بر صوت دیجیتال تولید می کنند. شنوندگان بیش از هر زمان دیگری از طریق Spotify ، Apple Podcasts ، BuzzSprout ، Podbean ، Simplecast و Captivate به پادکست ها دسترسی بیشتری دارند تا نام چند مورد را ذکر کنند.

پادکستر شدن یک کار فوق العاده انعطاف پذیر است. می توانید پادکست را در هر زمینه ای با هر موضوعی و تقریباً از هرجایی انتخاب کنید. با وجود بیش از ۸۰۰۰۰۰ پادکست یافتن مفهومی منحصر به فرد برای جذب شنوندگان بسیار مهم است.

 بازار خرید اجتماعی

 در این نوع سیستم عامل ها مصرف کنندگان در معرض محصولات فردی نیستند بلکه بیشتر در معرض پیشنهادات قرار می گیرند. این پیشنهادات شامل چندین مورد است که توسط فروشندگان مستقل مختلف به فروش می رسد. این پیشنهادات با ویترین فروشگاهی مقایسه می شود که در آن اقلام به روشی خلاقانه و جذاب بصری چیده شده اند تا بیشترین جذابیت را برای مشتریان داشته باشند.

تعجب آور نیست که این روش ابتکاری فروش در بین فروشندگان محصولات مد و زیبایی محبوب است. بازار های خرید اجتماعی ابزاری را برای ارتباط خریداران با فروشندگان، تشویق بازخورد و در عین حال به عنوان تسهیل کننده تجارت الکترونیکی فروشندگان و موتور جستجوی خرید برای خریداران فراهم می کنند.

  مشاور مدیریت پروژه از راه دور

 نقش مشاور مدیریت پروژه برنامه ریزی و هدایت تیم از طریق یک پروژه برای مشتری است. مسئولیت ها شامل سازماندهی و برگزاری جلسات مناسب، جمع آوری و به روزرسانی دانش صنعت و ارائه پروژه ها می باشد.

 ‏ نرم افزارهای رایج که مشاوران برای بهبود تجارت خود استفاده می کنند شامل MS Project ، SharePoint و Project Server است. از آنجا که مدیریت پروژه بیشتر مربوط به برنامه ریزی است بسیاری از مشاوران از نرم افزار هایی مانند Odoo ، OpenProject و OrangeScrum برای سازماندهی استفاده می کنند. برای کسب درآمد به عنوان مشاور مدیریت پروژه از راه دور به برخی از تجربیات مربوط به صنعت و همچنین برخی از ارتباطات مرتبط نیاز دارید.

شناخت مشتری خود برای موفقیت به عنوان یک مشاور مدیریت پروژه از راه دور بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که دیدگاه آن ها در مورد پروژه را درک کرده و کانال های باز ارتباطی ایجاد کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.