چه تجارت های پول ساز آنلاینی را می توانیم شروع کنیم؟

در جامعه مبتنی بر فناوری امروز هیچ دلیلی وجود ندارد که از راحتی اتاق نشیمن خود نتوانید یک تجارت سودآور را شروع کنید. کمبود مزایای کار از راه دور وجود ندارد: والدین تمام وقت می توانند ساعات انعطاف پذیر را انتخاب کنند.  مسافران مشتاق می توانند کار خود را در سفر انجام دهند.  راه اندازی مشاغل آنلاین خودتان به سختی کار راه اندازی مشاغل فیزیکی احتیاج دارد، اما پس از راه اندازی آزادی کافی را فراهم می کند.

از نظر خود تجارت انتخاب ایده تجارت دیجیتال مزایای متعددی را به همراه دارد. راه اندازی یک شرکت از خانه شخصی شما هزینه های کلان مربوط به سرمایه گذاری در یک دفتر سنتی و ملزومات فیزیکی را از بین می برد و حداقل سرمایه گذاری به معنای ریسک کمتر است، به شما این امکان را می دهد که پول بیشتری را صرف تبلیغات برای رشد مشتری خود کنید. فعالیت آنلاین نیز باعث می شود تجارت شما از گوشه دنیا به سمت مشتری باز شود و زمینه رشد قابل توجه را فراهم کند.

ما لیستی از ایده های کسب و کار آنلاین را که برای انواع مهارت ها مناسب است و می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید تهیه کرده ایم. خواه به دنبال چیزی برای درآمدزایی منفعل در یک طرف یا یک شرکت میلیون پوندی هستید، امروز درآمد ایده آل خود را پیدا کنید.

 1. فروشگاه تجارت الکترونیکی راه اندازی کنید

 یک فروشگاه تجارت الکترونیکی به مشتریان امکان می دهد تا از طریق تلفن، تبلت یا رایانه خود از طریق معاملات دیجیتال، کالا ها و خدمات را به صورت آنلاین خریداری کنند. دسترسی فروشگاه های تجارت الکترونیکی به این معنی است که دسترسی قابل دستیابی به بازار جهانی به سرعت رشد کرده است. هدایت ترافیک به سایت شما بهترین فرصت برای کسب درآمد کلان است: پس از راه اندازی فروشگاه تمرکز شما باید روی تبلیغات و بازاریابی باشد. Shopify یک بستر میزبانی محبوب برای ارائه دهندگان eCom است و برای شروع به یک روش آسان به شمار می رود.

نکته مهم این است که محصولات کمتری را ارائه دهید اما هدف شما مواردی است که دارای علامت گذاری قابل توجه هستند. موفقیت فروشگاه تجارت الکترونیکی تا حد زیادی به مارک تجاری بستگی دارد، تمرکز خود را بر ایجاد یک مارک تجاری قدرتمند با بازار هدف خاص بگذارید.

 1. خرید و فروش وب سایت

 خرید و فروش سایت معادل آنلاین تجارت ملک است. این دو مفهوم تقریباً یکسان هستند: خرید وب سایت های کم ارزش، بهبود بی رویه آن ها و فروش آن ها برای سود. نه تنها می توانید از طریق فروش درآمد کسب کرده بلکه می توانید ماهانه علاوه بر این سود کسب کنید و در صورت درست کردن آن، آن را به یکی از پر درآمدترین گزینه های تجارت آنلاین تبدیل کنید.

برای خرید چند وب سایت می توانید مستقیماً از خریداران، یا دلالان و بازارهای وب سایت مانند FEinternational.com ، Wesellyoursite.com ، Flippa.com و WebsiteBroker.com خریداری کنید.  هنگامی که وب سایت خود را خریداری کردید می توانید به ایجاد ترافیک در ساختمان و نظارت بر خرید های خود بپردازید تا سود ماهانه آن ها را افزایش دهید. وقتی میزان بازدید را به حداکثر رساندید می توانید آن را بفروشید؛ یا به طور مستقیم یا از طریق یکی از کارگزاران ذکر شده یا در دسترس خودتان.

پول زیادی برای خرید و فروش وب سایت وجود دارد.  بیاموزید که مشکلات یک وب سایت را برای فیلتر کردن تخلیه پول از بین ببرید، به دنبال اثبات درآمد و ترافیک باشید. اگر مطمئن نیستید، بسیاری از کارگزاران خدماتی را ارائه می دهند که به شما کمک می کند خرید های احتمالی خود را بررسی کنید.

 1. یک کتاب الکترونیکی بنویسید و منتشر کنید

 چاپ بسیار مشهور است و حتی بهترین نویسندگان نیز رد های بی شماری را تجربه کرده اند. اما بازار کتاب دیجیتال تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده و درآمدزایی را به مراتب آسان تر کرده است. هر کسی می تواند خود کتاب الکترونیکی منتشر کند و آن را در وب سایت هایی به بزرگی آمازون بفروشد. بهترین قسمت؟  این کار کاملا رایگان است.

مهم ترین سرمایه گذاری برای نوشتن و فروش کتاب الکترونیکی زمانی است که برای نوشتن آن می گذرانید. از طرف دیگر هزینه راه اندازی پولی کم است. جایگاه خود را پیدا کنید، هرچه جایگاه کوچک تر باشد بهتر است زیرا رقابت خود را محدود می کنید.

بهترین کاری که می توانید برای افزایش فروش خود انجام دهید سرمایه گذاری در حرفه ای جلوه دادن کتاب شماست.  برای بررسی کار خود یک ویرایشگر حرفه ای یا حداقل یک تصحیح کننده حرفه ای تهیه کنید. یافتن یک حرفه ای برای ایجاد هنر خوب تحت پوشش و قالب بندی کتاب خود نیز می تواند کمک زیادی به افزایش فروش کند.

 ۴- یک تجارت آنلاین SaaS راه اندازی کنید

در واقع SaaS مخفف نرم افزار به عنوان یک سرویس است.  این یک مدل تجاری است که در آن مشتریان راه حل های نرم افزاری را به صورت آنلاین و به صورت اشتراک خریداری می کنند. این نرم افزار به صورت مرکزی میزبانی می شود، به این معنی که همه آن در cloud ذخیره و قابل دسترسی است.

تجارت آنلاین SaaS برای کسانی که دانش کد نویسی و ساخت نرم افزار را دارند گزینه ای خارق العاده است. مشابه سایت های عضویت بهتر است چیزی را به صورت رایگان ارائه دهید. معمولاً این یک دوره آزمایشی رایگان با تاریخ انقضا یا نسخه محدودی از محصول نهایی است و به عنوان سلیقه یا تبلیغات برای محصول کامل و پولی شما عمل می کند. برای کسب درآمد از فروش نرم افزار خدمات شما باید روان کار کند. در ابتدا وقت زیادی را به رفع اشکالات و عیب یابی اختصاص خواهید داد. هنگامی که یک محصول ساده دریافت کردید تجارت نسبتاً خودکار است. سیستم به طور خودکار به روزرسانی ها را به خریداران انتقال می دهد.

عموما SaaS یک مدل تجاری عالی است زیرا مشتریان معمولاً وفادار هستند. هنگامی که آن ها برای ادامه کار خود به نرم افزار شما اعتماد می کنند مجذوب آن می شوند. برای موفقیت این کسب و کار یک دانش عمیق واقعی از صنعت نیاز است.

 ۵- از طریق بازاریابی وابسته درآمد کسب کنید

 بازاریاب های وابسته برای افزایش فروش خود با مارک های تجاری کار می کنند. این کار را می توانید در خانه با ایجاد ترافیک به وب سایت تاجر از طریق پیوند وابسته انجام دهید: سپس در ازای فروش های تولید شده از طریق پیوند کارمزد دریافت خواهید کرد.

این می تواند یک تجارت خطرناک باشد زیرا پرداخت کاملاً به عملکرد بازاریابی شما بستگی دارد: تعداد فروش شما و مقدار کارمزد حاصل از آن. از طرف مثبت هزینه های راه اندازی بسیار کم‌ هستند، شما می توانید برای تولید فروش لینک وابسته خود را در هرجایی ارسال کنید. اگر بودجه شما اجازه می دهد می توانید با استفاده از تبلیغات پولی به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید.

 1. خدمات چاپ سه بعدی را ارائه دهید

 شروع تجارت چاپ سه بعدی نمونه دیگری از سودآوری از سرگرمی است. اگر قبلاً یک چاپگر سه بعدی تهیه کرده و بر آن تسلط دارید آسان است که این کار را به یک تجارت سودآور تبدیل کنید. مشتریان احتمالی با یک مدل سه بعدی با شما تماس می گیرند. شما مدل را چاپ کرده و برای آن ها ارسال می کنید و سود متوسطی کسب می کنید.

اگر چاپگر سه بعدی دارید این مدل خیلی گران نیست. شما باید در بازاریابی نقش داشته باشید، برای دسترسی به مشتریان به یک کمپین تبلیغاتی خوب احتیاج دارید.  بازاریابی را می توان با ارزان قیمت در فیس بوک، لینکدین و دهان به دهان انجام داد. هدف قرار دادن شرکت های فنی مرتبط نیز مکانی عالی برای شروع است. در مرحله بعدی شما باید در ذخیره سازی محصول و ارسال آن فاکتور داشته باشید. متناوباً اگر می خواهید کار های تجاری کمتری انجام دهید، وب سایت هایی مانند Treatstock مشتریان را با چاپگر ها مطابقت می دهند، به این معنی که می توانید از برخی مذاکرات جلوگیری کرده و روی چاپ تمرکز کنید.

اطمینان حاصل کنید که بیمه دریافت کرده اید، شما در مورد نحوه چرخش این قطعات مسئولیت خواهید داشت و همچنین در صورت خرابی ماشین آلات خود باید هزینه های خود را بپوشانید.

 1. وسایل دست ساز ایجاد کنید و بفروشید

 اگر از افراد خلاق یا هنرمند هستید می توانید به راحتی مهارت های خود را به صورت آنلاین کسب کنید. با استفاده از سایت هایی مانند Etsy یا Not on the Highstreet ، فروش محصولات دست ساز به طور قابل ملاحظه ای حتی برای مبتدیان مطلق قابل دسترسی تر شده است. گزینه دیگر ایجاد صفحه در بستر رسانه های اجتماعی و هدایت فروش با استفاده از کانال های مختلف مانند گروه فیس بوک است.

هزینه های راه اندازی بسته به محصولی که می سازید متفاوت است. ساخت محصولات خود برای سفارش کند تر است، اما از تولید مواد زائد جلوگیری می کند و هزینه های اولیه را کاهش می دهد.

 ۸- فروشگاه محصولات دیجیتال ایجاد کنید

چه راهی بهتر از راه اندازی فروشگاه محصولات دیجیتال از جامعه وابسته به فناوری ما. این تجارت کاملاً آنلاین انجام می شود و منابع فیزیکی مورد نیاز هیچ کدام نیست.  بزرگ ترین سرمایه گذاری در شروع وقت شما خواهد بود.

محصولات دیجیتالی هر چیزی است که می توانید به صورت آنلاین بارگیری کنید. عدم حضور فیزیکی به معنای حداقل منابع، بدون هزینه تولید، بدون هزینه ذخیره سازی است.  مقرون به صرفه ترین محصولاتی که می توانید بفروشید PDF ها در قالب های مختلف هستند، به عنوان مثال الگو ها امکانات زیادی را ارائه می دهند: الگو های ایمیل، CV، نامه های جلدی، کارت ویزیت، تقویم. تقریباً برای هر چیزی و با اطلاعات بسیار کم می توانید الگویی تولید کنید. کمی شعله ور شدن خلاقانه در اینجا کمک زیادی می کند، مردم برای ظاهر حرفه ای هزینه های زیادی می پردازند.

مزیت محصولات دیجیتال این است که می توانند نسبتاً ارزان فروخته شوند و تولید آن ها رایگان است. نمونه های دیگر شامل کتاب های الکترونیکی (دستور العمل ها و کتاب های “چگونه” بیشترین محبوبیت را دارند) و همچنین فروش مقالات آنلاین و پژوهشی. حتی می توانید فایل های صوتی، موسیقی و فیلم را در فروشگاه خود و همچنین فونت ها، آرم ها، پس زمینه ها را بفروشید. اگر می توانید آن را بارگیری کنید پس می توانید آن را بفروشید!

این مدل تجاری یکی از متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای کسب درآمد اینترنتی است. بازاریابی باید هزینه اصلی شما باشد، برای درآمدزای مشتریان شما باید شما را پیدا کنند. پس از آن محصولات خود به فروش می رسند.

 1. یک برنامه عالب ایجاد کنید

 آیا شما یک جادوگر فناوری هستید یا متخصص کدگذاری؟  اگر دانش گسترده ای در زمینه کدگذاری، تجربه توسعه برنامه و مفهومی نوآورانه داشته باشید می توانید به عنوان یک توسعه دهنده برنامه میلیون ها درآمد کسب کنید. یک چهارم توسعه دهندگان برنامه iOS بیش از حدود ۳۰۰۰ پوند در روز درآمد دارند.

بزرگ ترین چالش یک توسعه دهنده برنامه ارائه یک ایده ابتکاری است. بیش از دو میلیون برنامه در فروشگاه برنامه Apple موجود است. برای کسب درآمد زیاد در یک برنامه باید حجم بارگیری جدی را به خود جلب کنید. این باید چشم نواز، حداکثر علاقه مشتری و یک مفهوم مبتکرانه باشد. اما بارگیری ها همیشه با پول برابر نیستند، پس باید مشتری های خود را با تولید محتوای ثابت یا اضافه کردن منظم ویژگی های جدید حفظ کنید. در مرحله بعدی برای تولید پول در بالای مبلغ بارگیری باید ویژگی های پولی یا گزینه های اشتراک را اضافه کنید.

پول جدی در توسعه برنامه برای برنامه های محبوب اختصاص داده شده است. برنامه خود را در هر جایی که می توانید به بازار عرضه کنید، رسانه های اجتماعی مکانی عالی برای شروع هستند. اطمینان حاصل کنید که کاربران شما می خواهند محتوای شما را با دیگران به اشتراک بگذارند، محتوای خنده دار یا آموزنده بیشترین محبوبیت را دارد.  هرچه محتوای شما بیشتر بازپخش و به اشتراک گذاشته شود، به طبع احتمال محبوب شدن بیشتر می شود.

 1. به صورت آنلاین به صورت آزاد کار کنید

 کار به عنوان فریلنسر یکی از انعطاف پذیرترین مشاغلی است که می توانید داشته باشید و حتی با دسترسی به اینترنت این امکان را برای شما فراهم می کند. فریلنسر ها به صورت قراردادی یا هر ساعت یا پروژه کار می کنند، بیشتر آن ها از خانه و برای ساعت ها و زمان هایی که انتخاب می کنند کار می کنند. اگر مهارت و تجهیزات لازم را دارید این یک روش تقریباً فوری برای شروع کسب درآمد است.

این یک مفهوم ساده است: از هر مهارت تخصصی که دارید استفاده کنید و آن را به یک سرویس تجاری تبدیل کنید. این می تواند از طراحی وب تا مشاوره تجاری یا ترجمه باشد.  تقریباً می توانید هر مهارتی را کسب کنید. یافتن مشتری همچنین با دسترسی به وب سایت هایی مانند Upwork و PeoplePerHour، جایی که فریلنسر ها می توانند خدمات و قیمت های خود را تبلیغ کنند بیش از هر زمان دیگری قابل دسترسی است.

یک نکته منفی این است که کار می تواند نامنظم باشد و درآمد شما ممکن است ماه به ماه نوسان کند. تا آنجا که ممکن است یک شبکه پول بزرگ بسازید و با هرکسی که می توانید تماس بگیرید. برای افزایش اعتبار عضویت در انجمن را در صنعت خود در نظر بگیرید.

 1. یک کانال یوتیوب راه اندازی کنید

 یوتیوب های محبوب از طریق فیلم های محبوب درآمد هنگفتی از طریق تبلیغات کسب می کنند. تمام آنچه شما نیاز دارید یک دوربین و یک ایده است، ایجاد حساب کاربری و انتشار فیلم ها کاملاً رایگان می باشد.

 اگرچه درآمد جدی در یوتیوب وجود دارد، اما برای بیشتر وبلاگ نویسان دستیابی به شهرت یوتیوب سال ها کار سختی را می طلبد. پانصد ساعت فیلم در هر دقیقه در یوتیوب بارگذاری می شود. بهترین راه برای کسب درآمد آگهی یا مشارکت پولی با مارک ها است که تنها با داشتن طرفداران زیاد امنیت آن ها را تأمین خواهید کرد. ایجاد یک پایگاه مشترک به محتوای سازگار منظم و بالا تر از همه به ابتکار نیاز دارد.

رمز موفقیت در YouTube یافتن جایگاه خاص خود است. در واقع شما باید چیز جدیدی ارائه دهید. سبک زندگی، سلامتی، تناسب اندام و زیبایی در حال حاضر بازار های بسیار اشباعی هستند، سعی کنید چیزی متفاوت برای برجسته سازی پیدا کنید.

 1. یک وبلاگ راه اندازی کنید

 برای افراد مبتکر، نویسنده یا هر کسی که علاقه خاصی به یک زمینه خاص دارد، ساخت یک وبلاگ کاری مناسب است.  این مکانی است که می توانید برای جذب مخاطب وفادار، اطلاعات ارزشمند یا سرگرم کننده ای را به اشتراک بگذارید.

ایجاد یک وبلاگ سودآور مستلزم ایجاد محتوای منظم و با کیفیت برای بازگرداندن خوانندگان است. همچنین شما باید درباره یک مکان خاص تصمیم بگیرید، میلیون ها وبلاگ در اینترنت وجود دارد و برای رشد پایگاه خواننده خود باید مخاطبان را محدود کنید. انتخاب طاقچه برای جذب تبلیغات نیز بسیار مهم است، جایی که می توانید از وبلاگ خود درآمد خوبی کسب کنید. ایجاد یک خواننده در یک منطقه خاص مشاغل مرتبط را به پرداخت هزینه برای تبلیغ در سایت شما ترغیب می کند.

رایج ترین سیستم عامل های مدیریت محتوای رایگان برای وبلاگ نویسی وردپرس، بلاگر و Tumblr هستند. پس از ایجاد خواننده وفادار می توانید افزودن محتوای اضافی برای مشترکان و گرفتن هزینه اشتراک ماهیانه کم را به عنوان یک روش موثر برای افزایش درآمد وبلاگ خود در نظر بگیرید.

 1. ایجاد و فروش عکس خام و اولیه

 ایجاد عکاسی اولیه شامل تولید تصاویری است که می توانید از طریق آژانس به افراد یا مشاغل که حق استفاده از مطالب را برای وب سایت یا بازاریابی خود خریداری می کنند بفروشید.

این تجارت برای هر کسی که علاقه به عکاسی یا نگاه خلاق دارد گزینه ای عالی است. پس از آنلاین شدن عکس ها، هر بار که تصاویر خریداری شده یا بارگیری می شوند مبلغ ناچیزی درآمد کسب خواهید کرد. با این حال این کار خطراتی هم دارد، شناخته شده است که عکاسان با استعداد محتوای با کیفیت بالا بارگذاری می کنند و فروش بسیار کمی دارند.

نکته مهم این است که مراقب روند های اجتماعی و تجاری باشید و به تقاضای بازار پاسخ دهید. برای اطمینان از اینکه در بیشترین جستجو ها ممکن است ظاهر شوید روی کلید واژه خود تمرکز داشته باشید.

 1. خرید و فروش نام دامنه

 خرید و فروش نام دامنه می تواند یک تجارت آنلاین بسیار سودآور باشد. نام دامنه آدرس یک وب سایت است، به عنوان مثال karserhandbook.co.uk. شرکت ها حاضرند مبالغ قابل توجهی برای دامنه مورد نظر خود پرداخت کنند.

این مفهوم ساده است: شما نام دامنه ها را با قیمت پایین خریداری می کنید، منتظر می مانید تا ارزش آن ها افزایش یابد و سپس آن ها را با قیمت بالا تر به فروش می رسانید.  می توانید نام دامنه ها را از ثبت کنندگان دامنه مانند Godaddy و Namecheap خریداری کنید. هنگام فروش آن ها می توانید در دامنه خود تبلیغ کنید که آدرس وب برای فروش است یا می توانید دامنه های خود را در سایت های تخصصی که خریداران بالقوه برای یافتن آدرس های وب مانند Sedo و Namejet استفاده می کنند لیست کنید.

خرید و فروش نام دامنه می تواند یک تجارت پرسود باشد.  هر چقدر عنوان عمومی تر باشد بهتر است، به دنبال نام های جغرافیایی، نام های معروف و نام های تجاری بالقوه باشید.  می توانید دامنه های خود را با هزینه ای معادل چند پوند خریداری کنید، اما اگر دامنه ای دارید که یک تجارت واقعاً می خواهد، می توانید آن را به صد ها یا حتی هزار پوند بفروشید.

 1. ایجاد سخنرانی

 تقاضا برای ایجاد ارائه زیاد است. شرکت ها از آن ها برای آگاهی و آموزش کارکنان خود و همچنین ترغیب مخاطبان برای خرید کالا و خدمات استفاده می کنند. بسیاری از مشاغل برای صرفه جویی در وقت و هزینه محتوای آموزشی را از منابع خارجی دریافت می کنند.

برای شروع یک کار طراحی ارائه، شما در نرم افزار های طراحی ارائه مانند Keynote ، Google Slides و Canva که متداول ترین قالب های درخواست شده توسط مشتری هستند به دانش نیاز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.