با بودجه مناسب چه تجارت های آنلاینی را می توان شروع کرد؟

تجارت رونویسی پزشکی را شروع کنید

 تبدیل شدن به یک متخصص رونویسی پزشکی شامل رونویسی دستورات ضبط شده از پزشکان یا پرستاران به یک فرم مکتوب برای سوابق پزشکی بیماران، نامه های ارجاع یا سایر اسناد است.

هزینه های راه اندازی اگر وجود داشته باشد نیز بسیار کم است. اگر رایانه دارید تنها چیزی که باید در آن سرمایه گذاری کنید هدفون های خوب و برخی از نرم افزار های رونویسی است. شما همچنین می توانید اصطلاحات پزشکی خوبی را درک کنید تا بتوانید دستورالعمل ها، مهارت تایپ و دستور زبان بی عیب و نقص را تفسیر کنید.

همچنین می توانید با گذراندن دوره های آموزش مجوز، مجوز دریافت کنید: همه ارائه دهندگان خدمات به این نیاز ندارند، اما این می تواند اعتبار شما را افزایش دهد و اطمینان حاصل کند که قادر هستید برای هر کسی کار کنید.

سیستم ها را یکپارچه سازی کنید

 نقش یکپارچه سازی سیستم ها ترکیب زیر سیستم ها و اجزای دیجیتالی در یک سیستم کلی است، جایی که همه این عملکرد های قبلی با هم کار می کنند. این برنامه شامل کار هایی مانند انتقال داده سیستم های قدیمی و خودکار کردن عملیات دستی گذشته برای ارائه راه حل های نرم افزاری اختصاصی برای تأمین نیاز های فردی شرکت است.

شما می توانید این سرویس را از خانه تهیه کنید مشروط بر اینکه مجموعه مهارت های تخصصی لازم را داشته باشید.  این کار نیاز به دانش گسترده ای در مورد نرم افزار، سخت افزار ، برنامه نویسی و کدگذاری دارد تا انواع سیستم های رایانه ای را یکپارچه کند. پیچیدگی کار به این معنی است که اگر دانش کافی داشته باشید می توانید هزینه بالایی را برای خدمات خود دریافت کنید.

تکنیک های بازاریابی ساده مانند یک وب سایت، تماس های سرد و تبلیغات در شبکه های اجتماعی یک روش موثر برای جذب مشتری با درآمد بالا است.

 کارگزار لیست پستی آنلاین

 کارگزاران لیست پستی لیستی از نام و آدرس مصرف کنندگان احتمالی را برای مشتریان تجاری تنظیم می کنند.  آن ها متخصصانی در زمینه خود هستند که تحقیقات بازار را برای تعریف یک مشتری هدف و یافتن اهداف انجام می دهند. این نوع لیست ها برای شرکت ها برای گسترش مشتری خود و رشد فروش ضروری است. بنابراین شرکت ها مایلند مبالغ هنگفتی را در لیست های پستی مناسب خرج کنند.

برای شروع صنعتی را که با آن آشنا هستید انتخاب کنید.  شما باید از نحوه کارکرد این بخش آگاهی داشته باشید و در حالت ایده آل باید تجربه فروش یا تبلیغات در این زمینه را داشته باشید. بخشی از وظیفه شما درک صنعت و تفسیر گزارش های تحقیقات مصرف کننده برای تعیین اینکه چه جمعیتی باید مشتری شما را هدف قرار دهد خواهد بود. شما باید از این تجزیه و تحلیل برای توصیه لیست های پستی مناسب استفاده کنید که می توانید آن ها را به مشتریان بفروشید یا اجاره دهید. هزینه های راه اندازی بسیار کم است، تمام آنچه برای شروع نیاز دارید یک رایانه و اتصال به اینترنت می باشد.

مراقب GDPR باشید، این نوع صنعت برای اطمینان از نقض هیچ گونه حریم خصوصی، به دانش به روز در زمینه قوانین مربوط به مدیریت داده نیاز دارد.

 مشاور SEO شوید

 سئو برای موفقیت هر کسب و کار آنلاین حیاتی است. سئو مخفف بهینه سازی موتور جستجو است و شامل بهینه سازی محتوای وب سایت می شود، با هدف کلی اطمینان از رتبه بندی وب سایت ها در موتور های جستجو. رتبه بندی باعث افزایش بازدید وب سایت و افزایش فروش می شود.

مشاوران سئو باید بدانند که چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهند تا مشخص شود که کدام کلمات در عناوین، توضیحات، مقاله ها یا هر متن دیگری که در یک وب سایت برای افزایش رتبه وب سایت استفاده می شود بهینه است.  سئو مهمترین عامل موفقیت برای هر شرکت دیجیتال می باشد، به این معنی که مشاوران سئو جستجوگر زیادی دارند و می توانند سود قابل توجهی کسب کنند. شما به تجربه در صنعت، دانش در مورد مفاهیم SEO مانند اقتدار، تحقیقات کلمات کلیدی، عنکبوت موتور جستجو و ایجاد لینک و همچنین ذهن تحلیلی که می تواند داده ها را تفسیر کند نیاز خواهید داشت.

در جامعه مبتنی بر فناوری امروز خدمات شما خود را به فروش می رساند، یافتن مشتری تنها مانع موفقیت شماست.  کار خود را به یک وب سایت تبدیل کرده و در رسانه های اجتماعی و LinkedIn تبلیغ کنید. همچنین می توانید تبلیغات خدمات خود را در سایت های آزاد مانند PeoplePerHour و Fiverr انجام دهید. برای کسب درآمد بیشتر، گذراندن دوره آنلاین کد نویسی یا بازاریابی دیجیتال را در نظر بگیرید تا به کسب و کار خود اقتدار بیشتری دهید.

 نویسنده برنامه های تجاری شوید

 همه مشاغل موفق به یک برنامه تجاری جامع نیاز دارند. این اولین و مهمترین قدم برای هر کارآفرین نوپا برای تأمین سرمایه و شروع تجارت است. بسیاری از کارآفرینان نمی دانند که از کجا شروع کنند و این آن ها را وادار می کند که به یک نویسنده خارجی برون سپاری کنند تا عمده کار را برای آن ها انجام دهند.

برای تبدیل شدن به یک نویسنده طرح کسب و کار در حالت ایده آل تجربه ای در تجارت خواهید داشت. شما باید تمام جنبه های یک طرح تجاری را درک کنید تا بتوانید یکی را برای شخص دیگری تولید کنید. شما همچنین به مهارت های گرامر بی عیب و نقص و یک سبک نوشتاری حرفه ای نیاز خواهید داشت. برای یافتن مشتری می توانید در وب سایت های کارآفرین تبلیغ کنید یا مستقیماً با مشاغل تماس بگیرید.

نوشتن برنامه های تجاری می تواند بسیار سودآور باشد.  شرکت های بزرگ هزاران دلار برای یک برنامه کامل پرداخت خواهند کرد بنابراین مطمئن شوید که در مورد تمام اجزای لازم یک طرح تجاری تخصص دارید.

 فریلنس به عنوان مشاور پایگاه داده

 با افزایش مشاغل بدون کاغذ، اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین ذخیره می شود. بیشتر این داده ها به پایگاه های داده آنلاین می رود، میزبانی شده توسط سرور هایی که همه رایانه های یک شبکه معین به آن ها متصل هستند. این پایگاه های داده می توانند پیچیده باشند و به ویژه شرکت های کوچکتر معمولاً منابع و تخصص لازم برای مدیریت چنین پایگاه هایی را ندارند.

این همان جایی است که شما به عنوان یک مشاور مستقل قدم می گذارید. اگر دانش تخصصی IT و به طور انتقادی پایگاه های اطلاعاتی را کسب کرده اید می توانید با ارائه خدمات مشاوره ای به شرکت ها برای کمک به آن ها در پرداختن به پایگاه داده درآمد زیادی از خانه کسب کنید.  برای افزایش دانش و گسترش خدماتی که می توانید ارائه دهید مقداری آموزش را در نظر بگیرید.

 ایجاد مشاغل مشاوره آنلاین

 اگر مشاور معتبری هستید دلیلی ندارد که نتوانید این کار را به یک تجارت آنلاین تبدیل کنید. با ثبت نام کسب و کار و راه اندازی وب سایت می توانید به سرعت شروع به کار کنید. خدمات مشاوره الکترونیکی شامل جلسات اسکایپ، برنامه های جلسات وب، ایمیل ها و امکانات پیام رسان فوری است.  خدمات مشاوره آنلاین طیف گسترده ای از خدمات را شامل می شود، از جمله مدیریت خشم و مشاوره غم و اندوه.

مراقب باشید مجوز های مناسب لازم برای کار را دریافت کرده اید. اگر مشتری را به صورت آنلاین می پذیرید مطمئن شوید که در کدام کشور هستند و بررسی کنید که آیا شرایط صدور مجوز را دارید یا خیر.

نکته برتر: دریافت بیمه تجارت را فراموش نکنید و مطمئن شوید که این موارد قبل از شروع به مشاوره آنلاین نیز تسری پیدا می کند.

  ویرایشگر فیلم شوید

 اگر اهل دوربین هستید و در ویرایش مهارت دارید برای ویرایش ویدیو پول زیادی می توان بدست آورد. رویداد ها و مشاغل بی شماری وجود دارند که خواهان تولید ویدئو هستند، چه در قالب یک کمپین تبلیغاتی و چه برای استفاده داخلی. علاوه بر این وجود سیستم عامل های ویرایش ویدئو مانند InVideo در میان سایر برنامه ها ورود به فضای ویرایش ویدیو و تبدیل شدن به یک حرفه ای را بسیار آسان می کند.

اولین کاری که باید انجام دهید یافتن جایگاه خود است. آیا می خواهید فیلم های شرکتی را ویرایش کنید، فیلم های عروسی تولید کنید یا کمپین های تبلیغاتی ایجاد کنید؟  تصمیم گیری درباره مشتری هدف به شما کمک می کند خدمات خود را بازاریابی کنید. در مرحله بعدی شما باید یک نمونه کار مرتبط ایجاد کنید. بیشتر ویرایشگر های ویدئویی جدید با ارائه خدمات خود به صورت رایگان به مشتری ایده آل خود یا اولین مشتری شروع می کنند. این معامله برای مشتریان یک برد است و یک روش خارق العاده برای ایجاد یک نمونه کار معتبر می باشد و همچنین می تواند منجر به مراجعه شود. داشتن نمونه کار این امکان را برای شما فراهم می کند تا هزینه بیشتری را جلب کرده و مشتریان بهتری جذب کنید. LinkedIn یا Youtube مکان های مناسبی برای به نمایش گذاشتن کار های گذشته شما و جذب مشتری هستند.

رشد در اینجا مهم است: به محض اینکه تجارت شما شروع به کار کرد استخدام دستیاران یا برون سپاری بخش هایی از تولید را در نظر بگیرید، به شما این امکان را می دهد تا بر روی بیت هایی که از آن لذت می برید تمرکز کنید.

 یادداشت های خود را بفروشید

 اکثر دانشجویان غیبت نسبتاً خوبی را در دانشگاه انجام می دهند. خاموش کردن زنگ ساعت ۸ صبح می تواند در آن زمان ایده خوبی به نظر برسد، اما نزدیک به امتحانات کمبود یادداشت تجدید نظر می تواند یک مشکل بزرگ باشد. این جایی است که فروش یادداشت های مطالعه پتانسیل بسیار خوبی دارد.

فروش یادداشت های مطالعه برای دانشجویان فعلی یا دانشجویان سابق یک گزینه خارق العاده است زیرا می توانید از کار هایی که قبلاً انجام داده اید درآمد کسب کنید. پر فروش ترین یادداشت ها یادداشت های دیجیتالی است که به وضوح ارائه شده و از ساختار خوبی برخوردار است. شروع به فروش یادداشت به راحتی از طریق وب سایت هایی مانند Stuvia انجام می شود، جایی که می توانید یادداشت های خود را بارگذاری کرده و بلافاصله فروش خود را شروع کنید.

بهترین راه برای تبدیل شدن به یک فروشنده یادداشت آنلاین ارائه اولین مجموعه به صورت رایگان است! هنگامی که مردم متوجه شوند یادداشت های شما واضح، مختصر و مفید هستند احتمال خرید آن ها بیشتر است. نکته دیگر این است که مخاطبان خود را به خاطر بسپارید: اگر دانشجویان بازار هدف شما هستند قیمت های دانشجویی خود را حفظ کنید تا به یک فروشنده برتر تبدیل شوید.

 توسعه دهنده وب شوید

 داشتن یک وب سایت پیش شرط تقریباً همه مشاغل موفق شده است، اما اکثر افراد هنوز مهارت لازم برای تولید وب خود را ندارند. شما به عنوان یک توسعه دهنده وب خدمات اساسی را به اکثر شرکت ها ارائه می دهید و هرگز از مشتری کم نخواهید داشت.

با این وجود یک سرویس با تقاضای بسیار بالا به این معنی است که تعداد زیادی از توسعه دهندگان وب در آنجا وجود دارند. بهترین راه ممکن برای کسب درآمد به عنوان یک توسعه دهنده وب انتخاب طاقچه است. یا بر روی یک صنعت خاص یا نوع خاصی از طراحی وب سایت تمرکز کنید: به عنوان مثال تجارت الکترونیکی.

تجارت خود را به طور گسترده تبلیغ کنید، با ایجاد کانال های رسانه های اجتماعی برای تجارت خود شروع کنید، با خانواده و دوستان و همکاران قبلی خود تماس بگیرید، از طریق یک لیست ایمیل در تماس باشید، خود را در LinkedIn و حتی توییتر تبلیغ کنید. تبلیغات همیشه باید از اولویت های اصلی باشد.

در آخر از بی عیب بودن وب سایت خود اطمینان حاصل کنید. مشتریان خرید خود را بر اساس کیفیت وب سایت شما انجام می دهند، این نمونه کار شما است و باید بهترین نمونه باشد.

  دستیار مجازی

 به عنوان VA (دستیار مجازی) با تکمیل طیف وسیعی از خدمات اداری برای افراد و مشاغل از راه دور پشتیبانی را ارائه خواهید داد. تقاضا برای دستیاران مجازی در حال افزایش است زیرا مشاغل به جای انجام وظایف خود یا استخدام پرسنل جدید و دائمی به طور فزاینده وظایفی مانند دفترداری، زمانبندی و مدیریت ایمیل را به فریلنسر ها سپرده اند.

مزیت VA بودن این است که شما در زمان کار تصمیم بگیرید.  همچنین می توانید انتخاب کنید کدام وظایف را بخواهید انجام دهید و به خوبی انجام دهید. می توانید خدمات خود را براساس آنچه از انجام آن لذت می برید قرار دهید.

بسیاری از دستیاران مجازی از نرم افزارهایی مانند Buffer، ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی، Doodle ، ابزار برنامه ریزی و Float ، ردیاب مشتری برای کمک به کار های روزمره خود استفاده می کنند.

یک تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی شوید

 محبوبیت سایت هایی مانند یوتیوب و رشد چشمگیر اینستاگرام باعث ایجاد یکی از پرسودترین و جذاب ترین شغل های جدید شده است: تأثیرگذار بودن در شبکه های اجتماعی. شرکت ها از طریق این “اینفلوئنسر ها” مشارکت ایجاد می کنند یا کمپین های تبلیغاتی را اجرا می کنند به عنوان افرادی که دنباله های زیادی در حساب های رسانه ای خود دارند، به عنوان یک روش بازاریابی روشی که تقریباً در هر صنعت استفاده می شود.

بهترین شرط شما برای موفقیت این است که جایگاه خود را پیدا کرده و مارک خود را انتخاب کنید. چیزی را انتخاب کنید که بدانید می توانید به طور مداوم محتوا ایجاد کنید.  بسیاری از جوانان در تلاشند تا تأثیرگذار شوند به طوری که در برخی مناطق به ویژه در زمینه های مد، سبک زندگی و ورزش، به یک بازار بسیار اشباع تبدیل شده است. آماده باشید تا شتاب بزنید: این یک تصور غلط رایج است که زندگی یک اینستاگرامر آسان است، اما ماه به ماه انتظار درآمد بسیار متنوع و پیوند سخت زیادی را در ابتدا داشته باشید.

داشتن تعداد زیادی فالوور بزرگترین سرمایه شما در هنگام تلاش برای دریافت معاملات تبلیغاتی پولی با مارک ها خواهد بود. ایجاد یک لیست دنبال کنندگان بزرگ بهتر است با ارسال محتوای منظم، به روز رسانی مداوم تمام کانال های رسانه های اجتماعی و تعامل با مخاطبان خود انجام شود. سعی کنید مارک ها را برچسب گذاری و ذکر کرده تا آن ها را به نمایه خود جذب کنید.

در آخر از هشتگ استفاده کنید! شاید برای کاربران اینستاگرام با حساب های شخصی قدیمی به نظر برسد، اما این یک روش عالی برای بازی الگوریتم در شبکه های اجتماعی و اطمینان از اینکه افراد جدید می توانند حساب شما را پیدا کنند است.

 یک استخراج کننده ارز رمزنگاری شوید

 محبوبیت ارز رمزنگاری شده در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است. بسیاری از ارز های رمزپایه از طریق یک فرآیند استخراج کشف می شوند، که سکه های جدیدی را به بازار وارد می کند. استخراج کنندگان ارز رمزنگاری اطمینان حاصل می کنند که معاملات بین کاربران معتبر بوده و سپس مسئول افزودن هر فروش به بلاکچین هستند.

استخراج ارز رمزپایه کار پیچیده و بسیار ماهری است. نه تنها این بلکه کاملاً رقابتی می باشد، برای کسب درآمد شما در رقابت دائمی با سایر معدنچیان هستید. اولین کسی که کد را رمزگشایی کرد معامله را تأیید می کند و آن را به یک بلوک اضافه می کند، این نحوه کسب درآمد خودشان است.  سرعت و فوریت کار به این معنی است که شما به یک اتصال اینترنتی مداوم نیاز دارید و هرگز نمی توانید چشم از کار بردارید.

اطمینان حاصل کنید که تحقیقات خود را انجام داده اید، به عنوان مثال همه ارز های رمزپایه قابل استخراج نیستند.  ارز های معروف تر از جمله بیت کوین همچنین رقابتی ترین ارز ها هستند و ممکن است شما نتوانید با چنین ارز های محبوب با شرکت های استخراج صنعت رقابت کنید.

 ارائه خدمات CV و نامه تحریر

 نوشتن CV و نامه های جلدی موثر و صحیح از نظر دستورالعمل برای بسیاری از متخصصان دشوار است. این نوع خدمات نوشتاری شامل تحلیلی است که در آن به مشتریان راهنمایی می شود تا اهداف آن ها را تعیین کنند و مجموعه مهارت های لازم برای دستیابی به آن ها را تعریف می کنند.

به عنوان یک نویسنده CV قدم بعدی شما انتخاب یک قالب مناسب و انتخاب واژگانی است که مورد توجه کارفرمایان بالقوه قرار گیرد، بدون اینکه متقاضی متکبر و “بسیار خوب برای درست بودن” جلوه کند. یک رزومه یا نامه خوب باید مهارت های فرد را برجسته کند به موقعیت مورد نظر مربوط باشد و لحن مثبتی داشته باشد.

نوشتن CV یک کار حرفه ای آسان است و می تواند سودآور باشد. تمام آنچه برای ادامه کار نیاز دارید کامپیوتر، اینترنت و برخی از مشتریان است. بازاریابی نیز می تواند ارزان باشد: تبلیغات در سایت هایی مانند LinkedIn برای جذب مشتریانی که به دنبال کار هستند مفید است. بهتر است نمونه کار هایی از CV و نامه های جلدی برای صنایع مختلف داشته باشید تا قبل از خرید خدمات شما به مشتریان احتمالی نشان دهند.

 مشاور بازاریابی از طریق ایمیل

 نقش مشاور بازاریابی ایمیلی همکاری با مشاغل برای بهبود ارتباطات ایمیلی و افزایش فعالیت های بازاریابی است. در این شغل مشاوران به مشتریان کمک می کنند تا ارتباطات ایمیل خود را به عنوان یک روش بازاریابی ارزیابی و بهبود بخشند. آن ها همچنین ممکن است در ایجاد و راه اندازی کمپین های ایمیل مشارکت داشته باشند. از نظر عملی این می تواند به معنی مشاوره دادن به مشتری در مورد استفاده از کلماتی برای افزایش میزان پاسخ دهی باشد و کلماتی که باید از آن ها اجتناب شود تا ایمیل ها و خبرنامه های ایمیل به عنوان هرزنامه تلقی نشوند.

همچنین می توانید در مورد چگونگی نوشتن یک عنوان فعال و ساختار ایمیل به بهترین روش برای تشویق به مشورت مشاوره دهید. هزینه های راه اندازی کم است و بازاریابی خدمات شما تنها هزینه پیش رو می باشد. هرچه در زمینه بازاریابی و تبلیغات تجربه سابقه بیشتری داشته باشید می توانید هزینه بیشتری را نیز شارژ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.