چه مشاغلی را می توان به صورت آنلاین انجام داد؟

به عنوان مشاور مالی فریلنس کنید

 به عنوان یک مشاور مالی نقش شما کمک به افراد و مشاغل برای دستیابی به راه حلی است که به آن ها امکان می دهد اهداف مالی خود را برآورده کنند. تقاضا در حال افزایش است، مشتریان بیشتری به دنبال مشاوره برای سرمایه گذاری عاقلانه و پس انداز موثر هستند. خدمات معمول ارائه شده توسط مشاوران مالی شامل برنامه ریزی بازنشستگی، بودجه دانشگاه، برنامه ریزی املاک و تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری عمومی است.

اگر سابقه مالی یا تجربه خدمات مالی دارید شروع کار از خانه آسان است. اگر تجربه مربوطه را داشته باشید احتمالاً ارتباطات زیادی در صنعت خواهید داشت که مکان خوبی برای شروع در هنگام جستجوی مشتری است. یک صفحه وب ایجاد کنید و سرمایه گذاری در تبلیغات پولی یا خرید لیست های پستی را برای فعالیت های ایمیل در نظر بگیرید.

 دراپ شیپینگ را شروع کنید

 دراپ شیپ یا حمل و نقل قطره ای یک روش مدیریت زنجیره تأمین است که شامل فروش و تحویل محصولات بدون تماس فیزیکی با آن ها است. شما به جای اینکه کالا هایی که در فروشگاه خود در دسترس دارید را خودتان ذخیره کنید، فقط هنگام دریافت سفارش کالا را از یک تامین کننده سفارش داده و مستقیماً به مشتری تحویل می دهید.

مزیت اصلی دراپ شیپینگ این است که شما نیازی به سرمایه گذاری اولیه در خرید و ذخیره مقدار زیادی سهام به عنوان مشاغل خرده فروشی معمولی ندارید. با این حال شما باید اطمینان حاصل کنید که تأمین کننده های فروش توانایی تحویل سریع را دارند، قابل اعتماد هستند و می توانند خدمات عالی به مشتری ارائه دهند.

شما می توانید با صاحبان مشاغل کوچک تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که به این نوع همکاری روی بیاورند.

 کسب و کار تولید را شروع کنید

 به عنوان یک تجارت نسل پیشرو، وظیفه شما تأمین مشتری های بالقوه برای شرکت های دیگر است. شرکت ها مایل به پرداخت هزینه های خوب برای مشتریانی هستند که علاقه واقعی به محصولات یا خدمات خود دارند.

یکی از اصلی ترین مزایای داشتن یک تجارت تولید لید این است که پس از راه اندازی کاملاً خودکار است. همه چیز در مورد جمع آوری داده های افرادی است که به محصولات خاصی علاقه مند هستند تا به مشتریان تجاری شما منتقل شود. بهترین روش برای جمع آوری داده ها قرار دادن تبلیغات برای یک محصول به صورت آنلاین است که مصرف کننده را به سایت فرود شما هدایت می کند. در اینجا مشتری اطلاعات خود را پر می کند به این امید که اطلاعات بیشتری درباره آنچه که به دنبال آن است کسب کند. هنگامی که آن ها اطلاعات تماس خود را دادند شما یک لید تولید کرده اید، که از طریق نرم افزار شما به طور خودکار برای خریدار اصلی شما ارسال می شود.

فیس بوک یک روش درخشان برای تولید لید است زیرا می تواند به تعداد زیادی از مردم برسد و می داند چگونه تبلیغات را برای مصرف کنندگان احتمالی متناسب کند. یافتن مشتری نیز آسان است، شما می توانید این کار را از طریق کمپین های ایمیل یا تبلیغات آنلاین انجام دهید. حتماً صنعتی را انتخاب کنید که تقاضای زیادی داشته باشد.

  ساختن افزونه Chrome

 افراد باهوش فنی می توانند مهارت های خود را با تولید یک برنامه افزودنی Chrome به دست آورند. افزونه های Chrome مرورگر کاربر را سفارشی می کنند و به عنوان افزونه هایی به کاربران اجازه می دهند مرورگر های خود را برای انجام عملکرد های خاص تنظیم کنند. آن ها برای ارتقا تجربه کاربر با افزایش قابلیت های Chrome وجود دارند.

یک مثال که ممکن است افراد با آن آشنایی داشته باشند Adblocker است، شما آن را بارگیری می کنید و در نوار وظیفه شما در Google Chrome قرار می گیرد و از پدید آمدن تبلیغات در همه مکان ها جلوگیری می کند. پس از ایجاد پسوند می توانید آن را در فروشگاه Google Chrome بفروشید. Chrome از چنان رابط معتبری برخوردار است که بازدید سایت قابل توجهی دارد و این به معنای قرار گرفتن در نقطه توجه است.

کلید کسب درآمد از طریق Chrome Extension ارائه یک ایده نوآورانه است، باید به اندازه کافی عمومی باشد که برای اکثر کاربران جذاب بوده و عملکرد جهانی ارائه دهد.

 طراح مد

 صنعت مد هر ساله درآمد هنگفتی به دست می آورد و تعداد بیشتری از طراحان به فروش آنلاین می پردازند. شما به عنوان یک طراح مد می توانید طرح های خود را برای محصولاتی مانند کفش، لباس و لوازم جانبی بفروشید.

شروع فروش تی شرت یک گزینه هوشمندانه برای به حداقل رساندن هزینه های اضافی و هزینه های اولیه است. انتخاب چند طرح ساده، ایده را راحت و سودآور نگه می دارد. پس از دستیابی به میزان بازدید سایت یا مشتری وفادار می توانید محصولات دیگر و لوازم جانبی آن را گسترش دهید.

 فروش لوگو و کار طراحی

 فریلنسر های طراحی گرافیکی می توانند به صورت آنلاین به فروش آرم و طراحی کمک کنند. شما می توانید با کمی وب سایت و برخی از نرم افزار های طراحی شروع کنید که همین برای آغاز کافی کار است.

برای موفقیت شما به یک نمونه کار یا حداقل چند نمونه در سایت خود نیاز دارید که مشتریان بالقوه بتوانند نمونه کار های شما را ببینند. با تبلیغات در وب سایت های مربوطه کارآفرینان و استارتاپ های جدید را هدف قرار دهید.

اگر نمی خواهید مشتری خود را تهیه کنید می توانید کار های طراحی خود را در بازار لوگو بفروشید که شرکت ها و طراحان را گرد هم می آورد.

 یک شرکت رونویسی ایجاد کنید

 پیش نویس کسی است که گفتار ضبط شده را به یک سند متنی تبدیل می کند که معمولاً با مشتری در دفاتر حقوقی، دادگاه ها، جلسات و انجمن های صنفی کار می کند. اگر تایپیست شایسته ای هستید و از کار انفرادی لذت می برید این یک روش عالی برای کسب درآمد است.

بزرگترین چالش برای مشترکان ساخت کلماتی است که به دلایل مختلف مانند لهجه های شدید، گفتار سریع یا سر و صدای پس زمینه تفسیر آن ها دشوار است. انجام آن در خانه یک کار آسان به شمار می رود. برای شروع کار رونویسی صدا به متن، ابتدا به نرم افزار رونویسی مانند oTranscribe ، Inqscribe یا Express Scribe ، یک هدست خوب و یک برنامه پردازش کلمه (Word ، OpenOffice یا موارد مشابه) نیاز دارید. برای تولید کار های مستقل و یافتن مشتری می توانید از بستر هایی مانند Fiverr استفاده کنید. اگر سابقه یا مهارت خاصی دارید می توانید هزینه خدمات خود را بیشتر دریافت کنید.

 برای مشتریان مستقل نرم افزار سفارشی بسازید

 اگر یک توسعه دهنده نرم افزار مشتاق هستید می توانید با تولید راه حل های نرم افزاری اختصاصی برای مشتریان مستقل درآمد قابل توجهی کسب کنید. فریلنسر ها اغلب قادر به استفاده از همان نرم افزار مشاغل بزرگتر نیستند که خدماتی مشابه ارائه می دهند ، زیرا نسخه بسیار کوچک تری را نشان خواهند داد.

از آنجا که بسیاری از فریلنسر ها خدمات منحصر به فردی را ارائه می دهند، خرید نرم افزار آماده برای کمک به آن ها چالش برانگیز است. بنابراین ساختن راه حل های نرم افزاری سفارشی خدماتی با تقاضای زیاد می باشد.

جذب مشتری نیز بدون دردسر است. تبلیغات پولی در وب سایت های فریلنسر در معرض دید خارق العاده بازار هدف خاص شما قرار دارند.

 دستور العمل ها را ایجاد و بفروشید

 افراد غذایی می توانند خلاقیت های آشپزخانه خود را به صورت آنلاین به بازار عرضه کرده و درآمد کسب کنند. شما می توانید دستورالعمل ها را از طریق یک وب سایت آنلاین یا با تولید کتاب الکترونیکی و فروش آن در آمازون ایجاد و بفروشید.

انبوهی از رژیم های غذایی مختلف و دیوانه وارهای سلامتی وجود دارد که مد می شوند و از مد خارج می شوند.  روند های فعلی شامل رژیم های گیاهی و دستور العمل های کم قند است. تهیه دستورالعمل هایی مطابق با روند فعلی غذا خوردن فروش شما را افزایش می دهد.

مردم عاشق دیدن تصاویر زیبا از غذا هستند، سرمایه گذاری در یک سرویس حرفه ای عکاسی را برای گرفتن عکس از غذا های خود و ایجاد یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی در نظر بگیرید. غذای جذاب باعث به اشتراک گذاشتن تعداد زیادی کاربر و نمایش مشخصات عمومی گسترده در اینستاگرام می شود که می تواند فروش زیادی داشته باشد.

 موسیقی خود را تولید و بفروشید

 نوازندگان می توانند با فروش آنلاین هنر خود از استعداد خود استفاده کنند. روش های مختلفی برای کسب درآمد از طریق موسیقی آنلاین وجود دارد. پردرآمدترین گزینه فروش مستقیم آهنگ های خود از وب سایت خودتان است. همچنین در دراز مدت بهتر است که به داده های شخصی مشتریان خود دسترسی داشته باشید، به این معنی که می توانید در آینده از طریق ایمیل با آن ها تماس بگیرید تا موسیقی و کنسرت های آینده را تبلیغ کنید.  با این حال فروش در سایت خود می تواند به معنای قرار گرفتن در معرض توجه کمتر باشد.

برای ترافیک آنلاین بیشتر می توانید موسیقی خود را از طریق فروشگاه هایی مانند iTunes ، Amazon و Google Play بفروشید. مشتریان معمولاً از قبل حساب کاربری خود را دارند و به این فروشگاه ها اعتماد می کنند و باعث می شود خرید قطعات شما بیشتر شود. با این حال این سایت های بزرگ می توانند میزان قابل توجهی از فروش شما را تا حداکثر ۳۰٪ کاهش دهند و شما به ایمیل های مشتریان خود دسترسی ندارید.

نکته مهم استفاده از SoundCloud است. این ترافیک آنلاین زیادی را به خود جلب می کند و برای آپلود موسیقی کاملا رایگان است. اگرچه نمی توانید در سیستم عامل فروش کنید، می توانید پیوند خریدار را به وب سایت خود اختصاص دهید جایی که طرفداران می توانند موسیقی شما را مستقیماً خریداری کنند. SoundCloud دارای مزیت دو برابر افزایش بازدید و بازده بهتر است.

  روایت آنلاین یا سرویس صوتی

 ما به عنوان یک جامعه شلوغ تر و بیشتر از هر زمان دیگری وابسته به فناوری هستیم. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به کتاب های صوتی روی می آورند. شما می توانید هنگام رانندگی، آهسته دویدن یا حتی در مواردی هنگام کار به کتاب های صوتی گوش دهید. علاوه بر روایت برای کتاب های صوتی شرکت ها به انواع دلایل از کمپین های بازاریابی گرفته تا آموزش های آنلاین نیاز به صداگذاری دارند.

تولید محتوای صوتی یک کار بی دردسر است که می توانید از خانه انجام دهید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک میکروفون مناسب و برخی نرم افزار های حرفه ای ضبط و ویرایش است. یافتن مشتری پیچیده تر می باشد، ارقام تخمین می زنند که هنرمندان صدابردار تا یک سوم وقت خود را صرف جستجوی مشتری می کنند. حضور آنلاین خود را تا آنجا که می توانید در راه داشتن یک وب سایت، تبلیغات پولی و کمپین های ایمیل افزایش دهید.

نکته برتر تولید نسخه ی نمایشی است. مشتریان می خواهند بدانند که از خدمات شما چه انتظاری دارند. نکته دیگر این است که یک دوره آنلاین انتقال صدا را فرا بگیرید که به شما در زمینه کنترل نفس کمک می کند.

 هک کلاه سفید

 هکر های کلاه سفید با استفاده از مهارت های هک به شبکه های محافظت شده، سیستم های رایانه ای و سخت افزار نفوذ می کنند تا امنیت را آزمایش کرده و هرگونه خلافی را شناسایی کنند. بسیاری از شرکت ها کل فعالیت های خود را بر اساس اسرار تجاری کنترا می کنند که نیاز به محافظت دارند. هکر های کلاه سفید می توانند قسمت های آسیب پذیر سیستم را در معرض دید قرار دهند تا از نقض امنیت در آینده جلوگیری کنند.

این نوع مشاغل به یک مهارت کاملاً تخصصی نیاز دارد. این کار می تواند یک کار پر فشار باشد و نه تنها به مهارت های فنی قوی بلکه به مهارت های ارتباطی واضح نیاز دارد تا به مشتریان اطمینان خاطر دهید و اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف در مورد آزمایشات و میزان آن روشن هستند.

با توجه به حساس بودن کار بسیاری از مشتری ها مدارک معتبر را می خواهند.  داشتن گواهینامه از دوره ها می تواند به افزایش اعتبار شما و جذب مشتری کمک کند.

 تجارت ارز رمزنگاری شده

 بازار ارز های رمزنگاری شده در سال ۲۰۱۷ رونق گرفت و همچنان یکی از محبوب ترین گزینه های سرمایه گذاری است.  معامله با ارز رمزنگاری شده با معامله با ارزهای سنتی متفاوت است زیرا این مورد کار دلال واسطه را قطع می کند: بانک.  در عوض ارز رمزنگاری شده مستقیماً از فروشنده به خریدار معامله می شود.

اگر می خواهید با ارز رمزنگاری شده تجارت کنید باید بازار را درک کنید. قبل از سرمایه گذاری باید روند ارز های رمزنگاری شده را مطالعه کنید و درک کاملی از بازار سهام داشته باشید.  بهترین راه برای کسب درآمد روش خرید و نگهداری است. برای مثال دارایی، سهام را با قیمت پایین بخرید و منتظر افزایش سود باشید. سپس پول نقد کرده و سود کسب کنید.

اگر قصد تجارت ارز رمزنگاری شده را دارید ، به چهار ارز اصلی بیت کوین، Litecoin، Ethereum و Ripple پایبند باشید. این ها مدتی است که در بازار وجود دارد و بنابراین گزینه های ایمن تری هستند. اما به یاد داشته باشید معاملات با ارز رمزنگاری شده همیشه یک کار پر خطر است.

 کمپین های تبلیغاتی فیس بوک

 تبلیغات فیس بوک یک روش قدرتمند نه تنها برای دستیابی به میلیون ها نفر بلکه برای هدف قرار دادن جمعیت خاص یا مخاطبان هدف است. در صورت انجام صحیح تبلیغات فیس بوک می تواند میزان بازدید وب سایت را به طور گسترده افزایش داده و منجر به افزایش فروش و درآمد شود. درست است که مشکل می باشد، اما به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها خوشحال هستند که به شخصی که می تواند تبلیغات رل در فیس بوک را به حداکثر برساند سپرده گذاری کنند.

تبلیغات موفقیت آمیز در فیس بوک شامل محاسبه ارزش مادام العمر مشتری شما است که شامل چندین محاسبه بر اساس متوسط ​​فروش به ازای هر مشتری و دفعات خرید است. این رقم به شما امکان می دهد برای جلب مشتریانی که احتمالاً به آگهی پاسخ می دهند پیشنهادی متناسب با بودجه در فیس بوک تنظیم کنید. سپس شما باید مخاطبان هدف مناسب مشتری را ایجاد کرده و مواردی مانند کمپین های نامزدی را تنظیم کنید که کاربران فیس بوک را به انجام تبلیغات ترغیب می کند.

هنگامی که این فرآیند را یاد گرفتید تکرار آن برای سایر مشتریان آسان می شود و یک کار ساده برای اداره از خانه است. یک وب سایت برای بازاریابی خدمات خود ایجاد کنید و البته از Facebook نیز استفاده ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.