چه کسب و کار هایی را می توان به صورت آنلاین شروع کرد؟

ارائه خدمات نوشتن قانونی

 نوشتن حقوقی نوعی نوشتار فنی است که توسط وکلا، قانونگذاران، قضات و سایر متخصصان حقوقی برای تنظیم تجزیه و تحلیل حقوقی، حقوق و تعهدات قانونی استفاده می شود. این نوع متن ها به مراجع یا ارجاعات قانونی احتیاج دارند، و اغلب باید از یک قالب تجویز شده و از اصطلاحات فنی استفاده کنند.

متداول ترین انواع اسناد حقوقی عبارتند از: قرارداد کار، آیین نامه شرکت، صورتجلسه، توافق نامه عملیاتی، توافق نامه عدم افشا، شرایط استفاده، فرم های پیمانکار، اجاره نامه، ادعا و شکایت.

این یک کار قابل دسترسی برای شروع است و حداقل هزینه راه اندازی را دارد. با این وجود نوشتن حقوقی به یک مهارت کاملاً خاص احتیاج دارد. سوابق حقوقي ضروري است و مشتريان مدارك اين امر را در زمينه مدرك تحصيلي يا سابقه كار قبلي در يك شركت حقوقي مي خواهند. شما همچنین به مهارت نوشتن بی عیب و نقص و دستور زبان بی عیب و نقص نیاز خواهید داشت.

مدیریت شبکه های اجتماعی

 شما به عنوان مدیر SM (رسانه های اجتماعی) در کنار افراد، مارک و شرکت ها برای ایجاد و اجرای حضور آن ها در شبکه های اجتماعی کار خواهید کرد. وظایف روزانه یک مدیر SM شامل نظارت، اندازه گیری و درگیر کردن عملکرد حساب های رسانه های اجتماعی مشتریان و ایجاد تغییرات مناسب برای بهبود حضور آنلاین آن ها است.

بسیاری از مدیران رسانه های اجتماعی از ابزار هایی مانند Buffer ، Hootsuite و Sprout Social برای مدیریت حساب مشتریان خود و اجرای وظایفی مانند ارسال محتوا در زمان بهینه و پاسخ مناسب به طرفداران استفاده می کنند.  اگر می خواهید مدیر رسانه های اجتماعی شوید یک وب سایت ایجاد کنید و از صفحات رسانه های اجتماعی خود برای تهیه مشتری استفاده ببرید. همچنین می توانید افراد با مشخصات بالا را در رسانه های اجتماعی آن ها یا از طریق لیست های پستی هدف قرار دهید.

آنچه را که تبلیغ می کنید تمرین کنید، بهترین شرط شما برای تأمین امنیت مشتری این است که خودتان حضور پررنگی در شبکه های اجتماعی داشته باشید. با محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی آشنا شوید و حساب های شخصی خود را به عنوان نمونه کار بسازید.

 طراحی گرافیک مستقل

به عنوان یک طراح گرافیک شما با مشتری خود کار خواهید کرد تا محتوای بصری تولید کنید که پیام نام تجاری را به مخاطبان خود منتقل کند. پروژه های سفارش شده شامل ایجاد مواد بازاریابی مانند پوستر، بیلبورد، آرم و بسته بندی است.

طراحان گرافیک معمولاً از نرم افزار های Adobe Photoshop ، Illustrator و Dreamweaver برای ایجاد کار های خود استفاده می کنند. وب سایت هایی که در بالا برای فریلنسر هایی مانند Upwork ، Fiverr و Freelancer به آن ها اشاره کردیم مکان های مناسبی برای بازاریابی خدمات شما و همچنین ارتباط مستقیم با شرکت ها هستند.

  یک مشاور تجارت آنلاین شوید

 شما بعنوان یک مشاور بازرگانی مشاوره های تخصصی در زمینه هایی مانند مدیریت، حسابداری، قانون، منابع انسانی و بازاریابی را در اختیار مشتریان قرار خواهید داد که به چند مورد اشاره می کنید. وظایف اصلی شما استراتژی، برنامه ریزی و حل مشکلات همراه با مشتریان برای کمک به رشد تجارت آن ها خواهد بود.

کار به عنوان مشاور بازرگانی به مهارت خاصی نیاز دارد.  شما به تجربه در مشاوره صنعت و همچنین زمینه کسب و کار گسترده نیاز خواهید داشت. هرچه تجربه بیشتری داشته باشید می توانید هزینه خدمات خود را بیشتر کنید. سعی کنید خدمات خود را در جایی که دانش زیادی در این زمینه دارید متمرکز کنید تا بتوانید به طور واقعی به بهبود مشاغل کمک کنید. شما باید بتوانید محیطی که مشتری شما در آن فعالیت می کند و موقعیت فعلی او در بازار را ارزیابی کنید، رقبای برجسته را شناسایی کنید و سپس فرصت هایی را پیدا کنید که می تواند به مشتری کمک کند پول بیشتری کسب کند. بیشتر اوقات راه حل ها به مدیریت زمان، توزیع منابع یا ساختار شرکت مربوط می شوند.

بیشتر سرمایه و سود خود را به بازاریابی اختصاص دهید تا مشتری جذب کنید و تجارت خود را توسعه دهید. نکته مهم توجه به بازیگران اصلی صنعت است ، روش های رقیب خود را مطالعه کنید و با عضویت در یک انجمن صنفی از پیشرفت های صنعت مطلع شوید.

 مدیریت تبلیغات

 همه شرکت ها برای جذب مشتری نیاز به بازاریابی محصول یا خدمات خود دارند. هر چقدر کمپین تبلیغاتی بزرگتر و بهتر باشد مشتری بیشتری جذب می کند و درآمد بیشتری کسب خواهد کرد. بسیاری از شرکت ها تصمیم دارند مدیریت کمپین های تبلیغاتی خود را برای انتخاب شرکت ها به خارج از سازمان برسانند. اینجا جایی است که شما قدم می گذارید.

برای راه اندازی یک شرکت مدیریت تبلیغات در حالت ایده آل به تجربه ای در زمینه بازاریابی، تبلیغات یا فروش نیاز دارید.  در کنار این هزینه های راه اندازی کمی وجود دارد، شما می توانید یک آژانس تبلیغاتی آنلاین کوچک را در خانه راه اندازی کنید. اگر طراحی و تولید گرافیک را در جا های دیگر برون سپاری کنید کارتان حتی ارزان تر می شود. قبل از شروع باید کیت های رسانه ای را تهیه کنید که نرخ تبلیغات، اطلاعات جمعیتی و مشخصات را ارائه می دهد. تا آنجا که می توانید تماس بگیرید و با رسانه هایی که قصد دارید برای فعالیت های خود استفاده کنید در تماس باشید.

روند های صنعت تبلیغات دائماً درگیر هستند. با عضویت در اتحادیه های صنفی تا می توانید با صنعت به روز شوید، این امر برای نظارت بر رقابت نیز مفید است.

  برنامه ها را توسعه دهید

 اگر مهارت ویژه ای در زمینه طراحی و توسعه برنامه دارید می توانید این مهارت را برای سود قابل توجهی به بازار عرضه کنید. در سال های اخیر تقریباً هر تجارتی دارای یک برنامه هستند، از خطوط هوایی گرفته تا سوپرمارکت ها، تأثیرگذاران تناسب اندام تا دیکشنری آنلاین. توسعه دهندگان برنامه تقاضا دارند و به این زودی از مد خارج نمی شوند.

با هر مشاغل آزاد برای شروع کسب درآمد به یک نمونه کار نیاز دارید. بهترین راه برای انجام این کار ارائه خدمات خود به صورت رایگان به چندین شرکت معتبر است. هنگامی که برنامه هایی را ایجاد کردید که از آن ها راضی هستند، این به عنوان نمونه کاری معتبر برای جذب سایر مشتریان پردرآمد عمل می کند. با تصمیم گیری در مورد یک سیستم عامل مثلاً iOS ، Android و Windows شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که برخی از شرایط را کسب کرده اید. دریافت مدرک علوم کامپیوتر یا مهندسی نقطه شروع محکمی است، اما می توانید دوره های آنلاین را نیز بگذرانید.

مرحله بعدی بازاریابی است. سعی کنید شبکه ای در صنعت ایجاد کنید. اگر می توانید در صنعت دوره کارآموزی بگیرید، این یک روش عالی برای برقراری ارتباط است. یک وب سایت ایجاد کرده و در تبلیغات سرمایه گذاری کنید. تا جایی که می توانید با کسانی که ممکن است بخواهند برنامه ای توسعه داده شود تماس بگیرید. خوبی امر این است که این یک فروش آسان به شمار می رود، تقریبا همه شرکت ها می توانند از داشتن یک برنامه سود ببرند.

با تمرین عالی شوید! این بهترین توصیه ای است که سازندگان برنامه باید به آن توجه کنند. برای ارائه یک خدمات برجسته شما باید در زمینه خود متخصص باشید. اطمینان حاصل کنید که در رفع اشکالات و عیب یابی متخصص هستید تا دچار هیچ شگفتی ای نشوید که می تواند برای شما هزینه داشته باشد.

 یک تصویرگر مستقل شوید

 اگر خلاق باشید می توانید به راحتی از مهارت خود استفاده کرده و از طریق اینترنت درآمد کسب کنید. تصویرگران می توانند نقاشی های خود را به صورت آنلاین و در قالب های سودآور به فروش برسانند.

کار مشتری پردرآمدترین جریان درآمد برای تصویرگران است.  تصویرگری برای کمپین های تبلیغاتی برای شرکت ها و کار با مجلات از بزرگترین درآمدها است و همچنین برای ایجاد یک نمونه کار معتبر سودمند می باشند. برای یافتن مشتری باید خود را به بازار عرضه کنید: با یک وب سایت که نمونه هایی از طرح های شما را در اختیار شما قرار می دهد شروع کنید و تا آنجا که می توانید با مشاغل و مجلات تماس بگیرید. بهتر است از لیست پستی استفاده کنید تا بتوانید به بیشترین تعداد مشتری احتمالی برسید.

 فروشنده تم و افزونه وب سایت

 وب سایت ها و شرکت ها مایلند پلاگین هایی را خریداری کنند تا ویژگی های خاصی را به وب سایت های خود اضافه کنند. برای مثال ویژگی عضویت یا ویژگی آب و هوا را اضافه می کنند. آن ها همچنین تم برای وب سایت خود می خواهند که بسته ای است که گرافیک خاصی را برای ظاهر وب سایت و عملکرد های ناوبری آن ارائه می دهد.

تبدیل شدن به یک تم وب یا توسعه دهنده پلاگین به یک مهارت کاملاً خاص و فنی نیاز دارد. شما باید در کدنویسی مسلط باشید و از صنعت اطلاعات زیادی داشته باشید. یا می توانید افزونه های کلی بیشتری را از خود تولید کنید و آن ها را به فروش برسانید یا می توانید به شما سفارش دهند که پلاگین های خاصی را برای برخی از ویژگی های وب سایت های شرکت تهیه کنید. برای تولید تم های وب نیز همین امر وجود دارد، شما می توانید بسته های تم خاص از پیش تعیین شده ای را بفروشید یا بسته های سفارشی را برای مشتری های خاص خود ایجاد کنید.

تولید لید در اینجا برای اطمینان از جریان داشتن کار شما ضروری است. کار می تواند از یک ماه به ماه دیگر در نوسان باشد، بنابراین تبلیغات مداوم و موثر مهم است.

 یک سایت عضویت ایجاد کنید

 سایت عضویت سایتی است که اطلاعات یا محتوای اضافی را ارائه می دهد که فقط در صورت مشترک بودن در دسترس است. همه این اشتراک ها هزینه ندارد، اما افرادی که عضویت برتر را خریداری می کنند محتوای بهتر و گسترده تری از سایت دریافت می کنند. این ویژگی در هزاران وب سایت کار می کند، به تمام دفعاتی که سعی کرده اید به محتوای خاصی دسترسی پیدا کنید و از شما خواسته شده است برای “باز کردن قفل” آن وارد سیستم شوید فکر کنید.

راه اندازی سایت عضویت یک روش بدون دردسر برای افزایش درآمد شماست، خصوصاً اگر قبلاً وب سایتی دراختیار دارید که برخی مطالب را ارائه می دهد. این یک افزودنی ساده است که می تواند در یک سیستم عامل درآمد بسیار بیشتری ایجاد کند. متناوباً می توانید یکی را از ابتدا شروع کنید. شما به محتوای زیادی احتیاج دارید و باید محتوا را به پرداختی و غیر پرداختی جدا کنید. این یک توازن ظریف برای برقراری تعادل است، شما به محتوای رایگان خود به اندازه کافی برای ایجاد اعتبار نیاز دارید اما نه آنقدر جامع که دلیلی برای دریافت هزینه بیشتر نداشته باشید.

 برای شخصی که قبلاً وب سایتی ایجاد کرده است، افزودن ویژگی عضویت خیلی پیچیده نیست. بهترین راه استفاده از وردپرس با یک افزونه عضویت اضافه شده است، گزینه ها شامل MemberMouse ، MemberPress (کمی گران تر) یا WooCommerce Memberships هستند.

برای سود بردن از یک سایت عضویت سعی کنید یک جایگاه قابل انعطاف را انتخاب کنید.  اطمینان حاصل کنید که مورد علاقه شماست زیرا باید محتوای سازگار تولید کنید.

معلم آنلاین

 تدریس خصوصی آنلاین روشی فوق العاده انعطاف پذیر برای به دست آوردن مهارت های شماست. چندین روش مختلف برای تبدیل شدن به یک معلم آنلاین وجود دارد: شما می توانید از طریق وب سایت های آنلاین آموزش، کارهایی را که نیاز شما به مشتری را پیدا می کند و با او ارتباط برقرار می کنید بیابید یا خدمات خود را ارائه دهید.

برخی از شرکت های آنلاین تدریس خصوصی را از طریق Skype انجام می دهند در حالی که برخی دیگر از دوربین ها و امکانات چت برای ارائه جلسات استفاده می کنند. اگر می خواهید انفرادی بروید می توانید خدمات خود را در رسانه های اجتماعی یا وب سایت هایی که مربیان خصوصی را به بازار عرضه می کنند تبلیغ کنید، فقط توجه داشته باشید که جلسات شما به صورت آنلاین هستند.

توجه داشته باشید که اگر قرار است از طریق آژانس کار کنید برخی اما نه همه به گواهینامه های تدریس و تجربه کلاس نیاز دارند.

 پشتیبانی آنلاین فناوری مجازی را ارائه دهید

اگر اهل فن هستید این می تواند یک کار آسان برای شما باشد. بسیاری از افراد و شرکت ها به پشتیبانی فنی احتیاج دارند و برای شرکت های کوچکتر این لزوما کاری نیست که آن ها خودشان بتوانند انجام دهند. اینجا جایی است که قدم می گذارید.

شما می توانید پشتیبانی فنی مجازی و عیب یابی را از طریق تلفن، از طریق ایمیل یا امکان چت آنلاین ارائه دهید.  شما می توانید ساعات خود و مشتریان خود را انتخاب کنید.  بهترین راه برای کسب درآمد تهیه برخی از مشتریان شرکت با ثبات است، هرچه شناخت بیشتری از مشتریان خود داشته باشید خدمات بهتری ارائه خواهید کرد و هزینه بیشتری را نیز می توانید دریافت کنید. داشتن مشاغل به عنوان مشتری همچنین درآمد ثابت تری را به همراه دارد.

اگر چیزی حتی با ثبات تر می خواهید اکنون بسیاری از شرکت ها برای نقش های پشتیبانی فنی مستقر در خانه استخدام می کنند که مکان خوبی برای شروع است.

 به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار درآمد کسب کنید

 هرکسی که توانایی فناوری داشته باشد می تواند به یک توسعه دهنده نرم افزار تبدیل شود. در بسیاری از دوره های آنلاین شما می توانید شرکت کنید که به شما برخی مهارت های اساسی را می دهد که می توانید آن ها را بسازید. برای توسعه دهندگان باتجربه تر نرم افزار پایگاه مشتری بالقوه شما حتی گسترده تر است.

 ‏توسعه دهندگان نرم افزار می توانند تا دو برابر یک توسعه دهنده وب تمام وقت درآمد کسب کنند. اما آزاد بودن به خصوص در ابتدا کار سختی است. یافتن کار کافی بزرگترین چالش یک فریلنسر است. خوشبختانه بازار های آزاد شروع به ظهور می کنند، این امر تبلیغات خدمات شما را بسیار آسان می کند.

 نکته ای که در اینجا وجود دارد همیشه این است که قبل از شروع به کار توافق نامه امضا شده را دریافت کنید. داشتن یک قرارداد امضا شده قبل از شروع کار ، تضمین می کند که در انتها حقوق دریافت خواهید کرد و از ترک مشتری و  اتلاف وقت خود جلوگیری می کند.

  کسب و کار نویسندگی غیر مستقیم راه اندازی کنید

  اغلب افراد مشهور اصولاً نویسندگان اصلی را برای نوشتن هر چیزی از مقالات و سخنرانی ها گرفته تا کتاب ها و پست های وبلاگ استخدام می کنند. افراد نویسندگان غیر مستقیم را زمانی به کار می گیرند که وقت، منابع و توانایی نوشتن برای تولید کار خود را ندارند. نویسندگان غیر مستقیم تحت نام مشتری های خود می نویسند، به این معنی که آن ها به خاطر کارشان اعتبار ندارند، اگرچه بسیاری از نویسندگان شبکه گسترده ای از ارتباطات را در صنعت نوشتن ایجاد می کنند.

به عنوان یک نویسنده غیر مستقیم می توانید براساس نوع و طول متن هزینه پروژه را از مشتری بگیرید. ابزاری مانند Bibisco ، Manuskript و oStorybook اغلب توسط نویسندگان غیر مستقیم برای بهبود بهره وری و گردش کار مورد استفاده قرار می گیرند.

 برای کسب درآمد بیشتر تخصص در یک مکان خاص به عنوان مثال  نوشتن گفتار را در نظر بگیرید. اگر بعداً بخواهید با نام خود بنویسید نویسندگی غیر مستقیم نیز مکانی عالی برای شروع است.

 یک وب سایت مسافرتی آنلاین ایجاد کنید

 برای مسافران مشتاق و با تجربه در صنعت گردشگری شروع یک تجارت آنلاین مسافرتی یک روش جالب برای کسب درآمد است. صنعت جهانگردی و مسافرت یکی از بزرگترین صنعتهای جهان بودع و به طور مداوم در حال رشد است.

چنین صنعت بزرگی به این معنی است که فضای زیادی برای شروع یک کار جدید وجود دارد، اما همچنین به این معنی است که شما رقابت زیادی دارید. یک سرویس نوآورانه را امتحان کنید و ارائه دهید که هیچ کس دیگری در بازار ارائه نمی دهد. شاید در سفر به یک منطقه خاص یا نوع خاصی از مسافرت به عنوان مثال سفر کاری تخصص داشته باشید.

برای کاهش هزینه های راه اندازی از یک آژانس میزبان استفاده کنید. برای فروش خود کارمزد بالایی دریافت خواهید کرد و دیگر نگران برقراری ارتباط با تأمین کنندگان پرواز محل اقامت و فعالیت نخواهید بود. همچنین ایجاد یک وبلاگ برای همراهی با سایت ایده خوبی است، در اینجا می توانید تجربیات مشتریان قبلی را به اشتراک بگذارید و بازار هدف خود را درگیر کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.